Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Откровенный разговор о женском здоровье. Просто о главном

Код товару: 98656
Откровенный разговор о женском здоровье. Просто о главном книга купить
Код товару: 98656
85 грн
85

5 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

240 стр

ISBN

978-617-12-3963-0

Формат

125x170 мм

Вага

241 г

Мова

російська

Опис книги Откровенный разговор о женском здоровье. Просто о главном

Автор, популярний блогер і прекрасний лікар, доктор Наташа, прагне зруйнувати укорінені в свідомості кількох поколінь стереотипи про жіноче здоров'я. Слідуючи цим стереотипам, жінки в кращому разі не домагаються прогресу, а в гіршому відверто шкодять собі.

Автор намагається налагодити діалог між лікарем і пацієнтом. Просто і доступно, з наочними прикладами, роботою над помилками, невичерпним оптимізмом і повагою до пацієнтів доктор Наташа пояснює складні і важливі речі: що потрібно знати сучасній жінці про лікарів і пацієнтів, мікрофлорі і гормонах, на що звертати увагу, щоб уникнути серйозних патологій і як лікувати вже існуючі хвороби.

Автор вказує, які нюанси допоможуть встановити точний діагноз, які аналізи його підтвердять, а які виявляться марною тратою грошей; як через сам погляд на рецепт визначити, що перед вами непрофесійний і недобросовісний лікар; яким чином зайву вагу пов'язаний з гормональними проблемами і як його нормалізувати і ще багато і багато іншого - про вагітність, менопаузі, гормональних бурях, замісної гормональної терапії.

Відгуки про Откровенный разговор о женском здоровье. Просто о главном

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Откровенный разговор о женском здоровье. Просто о главном відгуки