Bizlit +380995622563
Немає в наявності

НЛП. Игры, в которых побеждают женщины

Код товару: 111420
НЛП. Игры, в которых побеждают женщины книга купить

Автор: Анвар Бакиров

Видавництво: Эксмо (Форс)
Код товару: 111420
270 грн
270

6 людин додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Автор: Анвар Бакиров

Видавництво: Эксмо (Форс)

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

352 стр

ISBN

978-617-7808-80-9

Формат

145х215 мм

Мова

російська

Опис книги НЛП. Игры, в которых побеждают женщины

Ця книга - практичний посібник з виконання бажань. Переважно жіночих. Книга напевно буде цікава і чоловікам, але написана вона спеціально для жінок - для тих з них, хто хоче відчути себе вільною і незалежною, сильною і владною, ефектною і цілеспрямованої, сексуальною і незвичайно привабливою.

Для тих, хто хоче радіти життю і отримувати від неї задоволення. Легко, невимушено і з гумором автор книги познайомить вас з ефективною технікою сучасного напрямку в психології - нейро-лінгвістичного програмування (НЛП). Це техніки, що дозволяють не тільки впливати на оточуючих, отримувати максимум психологічного комфорту в стосунках з людьми, домагатися гармонії в спілкуванні і абсолютного взаєморозуміння на вербальному і невербальному рівнях, успішної реалізації багатьох задумів та ідей як в особистому, так і в професійній сфері, а й захищати себе від небажаного психологічного впливу.

Ви дізнаєтеся, в які ігри - чесні і не дуже, справедливі і іноді жорстокі, веселі і інтригуючі, - здатні грати СПРАВЖНІ ЖІНКИ. Хтось називає їх стервами, хтось - захоплено - королевами, а хтось просто їм заздрить. Ще б! Адже вони грають за своїми правилами. Яку гру виберете ви? Читайте - вибір за вами ...

Відгуки про НЛП. Игры, в которых побеждают женщины

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


НЛП. Игры, в которых побеждают женщины відгуки