Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Не делай это. Тайм-менеджмент для творческих людей

Код товару: 101271
Код товару: 101271
311 грн
311

13 людин додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

160 стр

ISBN

978-5-00117-552-0

Формат

170х240 мм

Мова

російська

Опис книги Не делай это. Тайм-менеджмент для творческих людей

Про книгу

Багато наших ідеї залишаються нереалізованими. Чому? Якщо ви поставите це питання творчій людині, він зв'яже це з часом. Книга «Не роби це» розповість, як приймати рішення в творчому процесі і в цілому в житті.

Вона не про мінімалістичному способі витрачати і організовувати ваш час, як в акаунтах Twitter з цитатами Хемінгуея. Чи не про синтетичному підході до списку справ, який також враховує можливість прокрастинації без жалю. Вона про те, що в цій пропозиції занадто багато знаків, оскільки часу на все не вистачить. Насправді менше = менше.

Списки справ на перевірку часто виявляються вашим наївним уявленням про себе (обіцянки, які ви даєте собі на Новий рік або день народження, - болісне нагадування про подібну реальності). Ця книга в першу чергу навчить вас зосереджуватися. У ній об'єднані рішення, які ви приймаєте на особистому, професійному та творчому рівні. Це нагадування про те, наскільки управління часом важливо для реалізації вашого проекту. Розпорошуючись на занадто велику кількість ідей, ви можете втратити дорогоцінний час.

У книзі запропоновано метод «списку не справ»: коли ви говорите «ні» одній меті, у вас звільняється більше часу на те, щоб зайнятися іншою. Іншими словами, чим більше ви віднімаєте, тим більше сконцентровано вашу увагу і тим більше у вас залишається часу.

Від автора

У творчих людей народжуються ідеї. Саме тому ми творчі люди. Ми дивимося на світ інакше. До нас приходить натхнення, ми постійно вигадуємо щось нове. Скрізь. З кожним днем: Дзинь! Нова ідея! Ми нічого не можемо з цим вдіяти. І в цьому суть нашої проблеми. Ідей у ​​нас більше, ніж часу на їх реалізацію.

Якщо ви працюєте над безліччю ідей одночасно, є ризик, що всі вони залишаться нереалізованими або кінцевий результат нікому не сподобається. У вас просто не вистачить часу втілити всі свої ідеї. Так переконайтеся, що ви витрачаєте його з користю.

У цьому вам допоможе управління часом. Може, вам здається, що воно є несумісним з творчістю. Однак, придивившись до видатним діячам творчого світу, ви помітите, що все художники і дизайнери працюють в рамках строгих графіків і продуманих методів. Вони домагаються результату, тому що відмінно стежать за часом. Їх хитрість в тому, щоб виконувати менше різних справ в заданий період і ігнорувати все погане. Вони обмежуються ядром своєї роботи.

Отже, щоб успішно керувати часом, не потрібно все планувати детально. Замість цього зверніть увагу на глобальні цілі і на основі цього зробіть вибір: що ви будете робити, а що ні?

Приймати такі рішення важко, але читайте далі, і я обіцяю: скоро вам стане простіше.

Для кого ця книга:

Для всіх, хто хоче навчитися керувати часом.

Для всіх, хто хоче бути продуктивним і реалізовувати свої проекти.

Відгуки про Не делай это. Тайм-менеджмент для творческих людей

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Не делай это. Тайм-менеджмент для творческих людей відгуки

Автори книги Не делай это. Тайм-менеджмент для творческих людей

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-donald-ros-90x120.jpg
Дональд Рос — дизайнер по типографии, творческий предприниматель и лектор в Королевской академии искусств Нидерландов. Его работы по большей части предназначены для экрана; это и титры к фильмам, и... Подробнее