Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Народна Лялька

Код товара: 97050
Народна Лялька книга купить

Автор: Л. Орлова, О. Найден

Издательство: ArtHuss
Код товара: 97050
399 грн
399

1 человек добавил в Вишлист

Нет в продаже

Автор: Л. Орлова, О. Найден

Издательство: ArtHuss

Переплет

Твердый

К-во страниц

128 стр

ISBN

978-617-7110-54-4

Формат

240х280 мм

Язык

украинский

Описание книги Народна Лялька

"Цінність наших ляльок грошами не вимірюється, а полягає у чомусь іншому. У чому ж? На це питання важко відповісти однозначно і категорично. Побіжно згадані попереду "справжні" колекційні ляльки створюються виробничим способом, який вимагає оригінальних дизайнерських рішень і технологічних новацій, значних творчих зусиль інженерів, винахідників і художників. Ляльки нашого зібрання, яке також можна називати "колекція" - саморобні. Їх у хатніх умовах створюють (крутять, шиють, мотають, одягають) матері, бабусі й дівчатка-підлітки."

"Якщо, наприклад, зібрати разом в одній кімнаті бабусь-лялькарок із Середньої Наддніпрянщини, Харківщини, Карпат, Поділля, дати їм матеріал, який забажають, то кожна з них по-різному почне робити свою ляльку." "Отже, робимо перший висновок - щодо наукового значення нашої колекції ляльок, яка дозволяє впевнитися у існуванні різних форм і проявів пластичної інтуїції, відтак і різних варіантів конструктивного дизайну в різних місцевостях і регіонах України."

"Другий висновок стосуватиметься витоків народних ляльок, їх історичних коренів, їх духовного значення. При тому, що дорогі колекційні ляльки неймовірно красиві, дивовижні щодо форм і механізмів, являють собою шедеври майстерності, певної містично-сомнамбулічної відстороненості від нормально-природних реалій. Отже, ляльки нашої "бідної" колекції містять у собі сутність доцивілізаційних і доісторичних основ сприйняття антропоморфних моделей світобудови; проте закладені в них і ті чинники, які співзвучні нашому часові, і які є сучасні усім часам."

Отзывы о Народна Лялька

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Народна Лялька отзывы