Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Мислення за принципом "чорної скриньки". Як звести до мінімуму ризик невдач

Код товару: 102277

Автор: Мэтью Сайед

Видавництво: КМ-Букс
Код товару: 102277
175 грн
175

3 людини додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Автор: Мэтью Сайед

Видавництво: КМ-Букс

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

464 стр

ISBN

978-617-7535-76-7

Формат

145х217 мм

Мова

українська

Опис книги Мислення за принципом "чорної скриньки". Як звести до мінімуму ризик невдач

Британський журналіст Метью Саєд досліджує причини і наслідки помилок у науці, техніці, юриспруденції, спорті й показує шлях, яким може пройти кожен, щоби змінити своє ставлення до помилок і покласти їх в основу майбутнього успіху. "Мислення за принципом "чорної скриньки"" - це новий підхід до досягнення високої ефективності, засіб знайти переваги у складному світі, що швидко змінюється.

Тут ідеться не лише про спорт. Цей принцип має важливі наслідки для бізнесу й політики, а також для батьків і студентів. Тобто для нас всіх. Наводячи приголомшливу панораму конкретних випадків і прикладів з реального життя, розглядаючи застосування найновітнішого принципу мінімальних поліпшень, творчого потенціалу й наполегливості, Метью Саєд розкриває підспідок успіху й пояснює, чому ми не зможемо розвиватися, якщо не будемо готові навчатися на власних помилках.

"Надзвичайна наснажлива книга, де показано, як видатні гравці й команди, керуючись принципом мінімальних поліпшень у поєднанні з концептуальною твердістю, кидають виклик своїм найсміливішим припущенням", - Дейв Брейлсфорд, Генеральний менеджер британської велокоманди "Team Sky".

"Інновація завжди починаються з численних невдач. Ця блискуча книга демонструє, що справжній винахід ґрунтується на розумінні та подоланні цих невдач, й ми мусимо навчитися цим користуватися", - Джеймс Дайсон, дизайнер, винахідник і підприємець.

Відгуки про Мислення за принципом "чорної скриньки". Як звести до мінімуму ризик невдач

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Мислення за принципом "чорної скриньки". Як звести до мінімуму ризик невдач відгуки