Американский биолог нидерландского происхождения, включенный журналом Time в список 100 самых влиятельных людей мира. В его исследованиях впервые жизнь приматов рассматривается в социальном контексте и акцент делается на такие стороны поведения животных, как альтруизм, эмпатия, сотрудничество. Автор множества научных трудов и книг, профессор Университета Эмори и директор Living Links Center при Центре изучения приматов имени Йеркса. Де Вааль живет в Атланте (штат Джорджия, США).
Мораль без релігії. В пошуках людського у приматів
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
- Книжка-сенсація! Перекладено більш ніж 20 мовами
- Автор є однією з найвпливовіших особистостей у світі за версією журналу Time
Ми звикли, що мораль притаманна винятково людині. Ми пишаємося цим і тим, що саме моральність робить нас кращими за тварин. Але що, як це не так? Що, як саме у тварин варто шукати коріння людської моралі? Всесвітньо відомий вчений-біолог Франс де Вааль майстерно розвінчує всі «моральні» стереотипи.
Експериментальним шляхом науковець виявив у приматів зародки етичної поведінки. Його дослідження стали справжньою революцією. Адже, виявляється, шимпанзе, бонобо, собаки, слони і навіть рептилії здатні до співчуття та інших виявів моральності. Поряд із захопливою розповіддю та цікавими історіями автор книжки звертається до глибоких філософських питань, пов’язаних з наукою та релігією, їхнім вічним протистоянням.
Книжка, написана доступно та жваво, захопить як фахівців, так і широкий читацький загал.