Bizlit +380995622563
Є в наявності

Лучшее время начать. Мечтать, творить и реализовать себя в зрелом возрасте

Код товару: 90416
Код товару: 90416
400 грн
400

28 людин додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

288 стр

ISBN

978-5-00100-628-2

Формат

170х215 мм

Мова

російська

Опис книги Лучшее время начать. Мечтать, творить и реализовать себя в зрелом возрасте

Про книгу

Ніколи не пізно почати заново: пошук сенсу і розкриття творчого потенціалу в середньому віці і не тільки.

«Книга, яку ви тримаєте в руках - висновки двадцятип'ятирічного досвіду викладання. Це моя спроба відповісти на питання "Що далі?" Тих моїх учнів, які стоять на порозі "другого акту" свого життя ».

Джулія Кемерон


Джулія Кемерон надихнула мільйони людей своїм бестселером про творчість «Шлях художника». В «Ніколи не пізно почати заново» вона звертається до тієї частини аудиторії, яка, як не парадоксально, має необмежену кількість часу для творчості, але з різних причин відмовляється від спроб спробувати себе в цьому напрямку. Кемерон демонструє читачам, що пенсійний вік цілком може стати найбагатшим, насиченим і творчим періодом їх життя.

Після виходу на пенсію новонабутий свобода може як радувати, так і лякати. Звичний спосіб життя закінчується, а новий тільки належить створити. У цій книзі Кемерон розповідає про те, як розвиток творчої сторони своєї особистості допоможе ступити на нові, незвідані землі. Вона розповідає надихаючі історії пенсіонерів, яким захоплення творчістю не тільки допомагає заповнити дні, а й дарує відчуття задоволення життям.

Тут ви знайдете опис двенадцатінедельного курсу, спрямованого на визначення - і створення - способу життя, про який ви завжди мріяли, за допомогою переосмислення себе. Для цього в книзі пропонуються прості підказки, які будуть направляти і надихати вас на те, щоб використати цей час життя з максимальною користю: ​​

  • Написання мемуарів надає можливість переглянути і переоцінити досвід минулого. Ви знайдете рекомендації, які допоможуть впоратися з страхітливою завданням написати цілу книгу спогадів, розбивши їх на кілька частин.
  • Ранкові сторінки - ваш особистий щоденний потік свідомості - на яких ви записуєте свої бажання, страхи, захоплення, образи і радості. Вони допоможуть знайти зосередженість і ясність мислення для майбутнього дня.
  • Творчі побачення заохочують прояви веселощів і спонтанності.
  • Прогулянки на самоті знімають тривогу і прояснюють розум.


Цей цікавий, поступовий, поетапний процес допоможе вам розпізнати ваші мрії і бажання і допоможе зрозуміти, що ніколи не пізно почати все заново.

Від автора

Книга, яку ви тримаєте в руках, - квінтесенція викладацького досвіду в чверть століття. Це моя спроба відповісти студентам, які переходять до «другого акту п'єси», на їх питання «що далі?». У цій книзі ви знайдете опис типових проблем, з якими стикаються недавно вийшли на пенсію: занадто багато вільного часу, недолік структурованості, відчуття, що їх оточення застаріло, хвилювання з приводу майбутнього укупі з відчутним страхом невідомого. Наведу слова свого знайомого: «Все, що я робив, було пов'язано з роботою. Коли я перестану працювати, невже мені доведеться ... нічого не робити? »

Відповідь: ні. Ви не будете «нічого не робити». Ви станете займатися безліччю речей і опинитеся здивовані і захоплені райдужним потоком натхнення всередині вас - тим джерелом, який ви можете в собі відкрити. Ви виявите, що не самотні в своїх бажаннях і що існують конкретні креативні техніки, здатні допомогти вам пройти через специфічні етапи життя, які настануть після відходу від справ.

Я спробувала звернутися до багатьох проблем, табуйованим для недавно вийшли на пенсію: нудьга, навіженої, почуття свободи від зв'язків, дратівливість, хвилювання і депресія. У цій книзі ви знайдете простий набір інструментів. Якщо використовувати їх комплексно, вони стануть стимулом до творчого відродження.

Кожен з нас креативний, і досліджувати свою креативність ніколи не пізно.

Для кого ця книга

Для тих, хто надихнувся історіями з «Віку щастя» і хоче практичних порад.

Для тих, хто в зрілому віці хоче знайти себе.

Для тих, хто хоче допомогти своїм батькам знайти себе.

І для шанувальників Джулії Кемерон, які вже вступили на «шлях художника».

Відгуки про Лучшее время начать. Мечтать, творить и реализовать себя в зрелом возрасте

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Лучшее время начать. Мечтать, творить и реализовать себя в зрелом возрасте відгуки

Автори книги Лучшее время начать. Мечтать, творить и реализовать себя в зрелом возрасте

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/dzhulija-kjemeron-90x120.png
Джулия Кэмерон — один из главных экспертов в США по креативности. Джулия — невероятно продуктивный человек: она успела выпустить 30 книг, написать сотни стихов, пьес, телевизионных... Подробнее