Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Лучше поздно, чем никогда. Как начать новую жизнь в любом возрасте

Код товару: 4455
Код товару: 4455
290 грн
290

20 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

400 стр

ISBN

978-5-00100-032-7

Формат

170х240 мм

Мова

російська

Опис книги Лучше поздно, чем никогда. Как начать новую жизнь в любом возрасте

Про книгу

Бестселер з 15-річним стажем, який допоможе жити повним життям в будь-якому віці.

Автор бестселера «Мріяти не шкідливо» Барбара Шер своїми книгами і виступами змінила життя мільйонів людей. У цій книзі вона зачіпає один з найскладніших періодів життя, з яким пов'язано багато міфів і проблем - так званий середній вік.

Барбара Шер допоможе вам відкрити того натхненного і цікавого шукача пригод, яким ви були - до того, як стали дорослим, яким повинні були стати. Насправді, середина життя - відмінний час, коли варто з'єднати великий досвід минулого і амбітні мрії про майбутнє. Більш того, ваша «друге життя» може стати навіть краще першої!

З книги ви дізнаєтеся, як:

  • Змусити тимчасові обмеження вашому житті працювати на вас, а не проти;
  • Знайти шлях до кращого життя, проаналізувавши ваші жалю про минуле;
  • Визначити і побороти ті ілюзії, які стоять на вашому шляху до мрії;
  • Справитися з усіма недугами і кризами, властивими середнього віку.

У цій книзі є все, що потрібно для початку нової яскравого життя на шляху до мрій - покрокові стратегії, провокаційні вправи, які змушують задуматися і проаналізувати свою ситуацію, і які б мотивували техніки.

Пам'ятайте: буде пізно тільки в тому випадку, якщо ви не почнете прямо зараз!

Для кого ця книга

Для всіх, хто хоче почати нове життя в будь-якому віці.

Незалежну думку

думкою поділився - Олексій Бугару

Барбара Шер. "Краще пізно ніж ніколи. Як почати нове життя в будь-якому віці "

Хотіли б ви прокинутися завтра знову молодим і амбітним людиною? Відповідь, я думаю очевидний. І на думку автора це цілком можливо. Ця книга здалася мені якимось мотиваційним матеріалом для людей кому за 40. Спочатку я навіть трохи засмутився, що не за ту книгу взявся. Але потім згадав, що коли читав "Важливі роки", а книга була призначена для людей до 30, а мені трохи за 30, то пошкодував, що не прочитав її раніше. Тому продовжив читання даної книги, щоб не упустити чогось важливого, адже 40 теж скоро.

Скажу чесно, читав я її дуже довго. Не скажу, що в ній багато "води" або багато сторінок, але от якось не пішла і хоч убий. Зате тепер я готовий розміняти четвертий десяток і ось чому.

В теорії автора у людини життя поділяється на два життя. Перша життя - до 40 років і відповідно друге життя - після 40 років. Якщо ще докладніше, то в основному після сорока настає криза середнього віку. І як тільки це сталося - ласкаво просимо у друге життя, яка, на думку Барбари Шер, ще краще і більш насиченим першої.

Криза середнього віку

Що ж це таке? Начебто все добре в житті. Є високооплачувана робота, кохана дружина і діти, пристойне і дороге житло і т.д. Але щось не так, постійна тривога, немає того наснаги як раніше, немає відчуття повноти життя. В думках тільки наближення смерті і очікування погіршення здоров'я. Якщо з вами відбувається вищеперелічене - у вас криза середнього віку. Це кінець? Ні, це тільки початок!

Що ж робити?

Цей період в житті прекрасний тим, що від вас вже не чекають колосальних успіхів, мало хто звертає уваги як ви виглядаєте, вам не треба замислюватися про продовження свого роду - це і так вже сталося. І навіть якщо б ви і хотіли це змінити, то в більшості випадків не зможете, проти природи не попреш. Автор закликає постійно слідувати таким планом:

бути відкритим до нового життя;

постійно займатися пробудженням свого творчого потенціалу;

регулярно заводити нові знайомства з цікавими людьми;

робити своє життя нової і бадьорить;

ніколи не здаватися і не вірити, що все скінчено і скоро кінець.

Книга заслуговує на увагу величезної аудиторії людей. Я обов'язково дам її почитати своїм батькам, а вони, я просто впевнений, порадять її своїм друзям, колегам і т.д. Кожен, хто прочитає цю книгу відповість для себе на наступні питання:

- Куди я рухаюся?

- Чи правильним справою я зараз займаюся?

- Що чекає мене попереду?

- Які у мене є страхи і як їх перемогти?

- Що чекає в майбутньому мене і мою сім'ю?

- Від чого необхідно відмовитися?

- Навіщо я прийшов на цю планету?

Ще від себе додам. Заради інтересу зайдіть в інтернет і подивіться в якому віці люди, що увійшли в історію, домоглися цього. Ви будете здивовані! Для прикладу пару персон: Рей Крок, засновник McDonald's - до 52 років продавав паперові стаканчики, Генрі Форд, творець Ford - заснував компанію, коли йому було вже 40 років.

Відгуки про Лучше поздно, чем никогда. Как начать новую жизнь в любом возрасте

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Лучше поздно, чем никогда. Как начать новую жизнь в любом возрасте відгуки

Автори книги Лучше поздно, чем никогда. Как начать новую жизнь в любом возрасте

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-barbara-sher-90x120.png
Барбара Шер — автор семи бестселлеров, каждый из которых предлагает практичный и детально расписанный метод обнаружения природных талантов, определения целей и воплощения мечты в реальность. Пресса... Подробнее