Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Личная эффективность

Код товару: 5061
Код товару: 5061
265 грн
265

38 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

218 стр

ISBN

978-5-9614-5734-6

Формат

145х215 мм

Вага

410 г

Мова

російська

Опис книги Личная эффективность

Про що книга «Особиста ефективність»

Harvard Business Review - провідний світовий діловий журнал з багаторічною історією. У черговій книзі серії «Harvard Business Review: 10 кращих статей» зібрані найбільш затребувані і корисні роботи по особистої ефективності за всю історію журналу.

Як визначити свої сильні і слабкі сторони? Як оптимізувати час і не перегоріти на роботі? У чому секрет ефективної взаємодії з начальством і підлеглими? Як побудувати кар'єру і не втратити себе по ходу просування по кар'єрних сходах?

Ці та інші питання, настільки актуальні для підвищення особистої ефективності, детально розглядаються авторами збірки.

Чому книга «Особиста ефективність» гідна прочитання

  • Для успішної роботи в будь-якій сфері економіки дуже важливо розбиратися в своїх сильних сторонах, чітко планувати робочий день, розмежовувати свої і чужі обов'язки, максимально органічно поєднувати особисте і професійне життя.
  • Завдяки порад експертів в області розвитку кар'єри, тайм-менеджменту і планування ви почнете краще розбиратися в цій важливій темі.
  • Кращі статті про особисту ефективність в одному місці - більше не треба збирати добірку Harvard Business Review і читати Короткий зміст.

Хто автори

Колектив Harvard Business Review - унікальне зібрання таких яскравих умів сучасності, як Клейтон Крістенсен, Деніел Гоулман, Річард Бояціс і ін.

Відгуки про Личная эффективность

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Личная эффективность відгуки

Автори книги Личная эффективность

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/kniga-hbr-kollektiv-avtorov-90x120.jpg
 Коллектив Harvard Business Review — уникальное собрание таких ярких умов современности, как Дэниел Гоулман, Питер Друкер, Джим Коллинз и др.