Bizlit +380995622563
Є в наявності

Квест для творческого человека. 344 вопроса о том, как найти вдохновение, не сорваться и стать профи

Код товару: 99665
Код товару: 99665
336 грн
336

15 людин додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

144 стр

ISBN

978-5-00117-188-1

Формат

145х200 мм

Мова

російська

Опис книги Квест для творческого человека. 344 вопроса о том, как найти вдохновение, не сорваться и стать профи

Про книгу

Секрет творчого успіху не в тому, щоб знати правильні відповіді, а в тому, щоб уміти ставити правильні питання. А яких тільки немає питань в цій маленькій книзі! 344 питання - ось вже точно справжній квест! Відповіді на ці питання допоможуть вам визначити, на якому етапі життєвого і кар'єрного шляху ви знаходитеся, до чого прагнете і як цього домогтися. Сподіваємося, що проходячи квест, ви ще й сміється!

На кожному розвороті цієї яскравої книги з унікальними ілюстраціями Стефана Бухер ви знайдете по кілька запитань. Вони покликані змусити вас задуматися, почати малювати і писати прямо в книзі, де для цього відведено спеціальне місце. Ось приклади питань: «Як ви опишете своє життя одним реченням? Думаєте, ви народжені для великих справ? Чим для вас є щастя? Якщо ви знаєте, як стати щасливим, чому не ставайте? »

Крім авторських, в книзі є питання від знаменитостей - письменників, художників, музикантів, фотографів, лауреатів «Оскара». Ті діляться питаннями, які їм задавали в ході творчого шляху, і тими, які їм ніхто не поставив, - а шкода.

Ваше життя точно зміниться, якщо ви чесно відповісте хоча б на половину питань.

Від автора

У цій книзі купа питань. Відповідаючи на них, ви зможете поглянути на своє життя по-новому або помітити деталі, яких раніше не бачили. Або з'ясувати, як працюєте, чим хочете займатися і як досягти мети найкращим способом. У книзі немає нічого спільного, одна конкретика.

Чим чесніше ви відповідаєте і чим більше записів робите по ходу читання, тим цінніше книга виявиться для вас. Я хочу, щоб ви брали її з собою, коли йдете на роботу, носили в сумці і записували відповіді, коли вони прийдуть вам в голову. Не бійтеся забруднити книгу! Пишіть в ній скільки завгодно! Черкай! Малюйте! Якщо книга буде лежати на полиці як новенька, вважайте, мій задум провалився. Але якщо вона стане пошарпаної і заяложеної, якщо ви заповніть її карлючками і записами, значить, я допоміг вам з'ясувати щось нове про себе і надихнув на вчинки.

Головне в цій книзі - ваші відповіді.

Відгуки про Квест для творческого человека. 344 вопроса о том, как найти вдохновение, не сорваться и стать профи

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Квест для творческого человека. 344 вопроса о том, как найти вдохновение, не сорваться и стать профи відгуки

Автори книги Квест для творческого человека. 344 вопроса о том, как найти вдохновение, не сорваться и стать профи

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-stefan-buher-90x120.jpg
Стефан Бухер — писатель, графический дизайнер и иллюстратор, глава калифорнийской дизайн-студии 344 Design. Создатель популярного анимационного интернет-проекта Daily Monster («Один монстр в... Подробнее