Денис Мандзюк народився 1984 року в Луцьку. Закінчив тамтешню гімназію №21 і факультет журналістики Львівського університету ім. Івана Франка. Працював журналістом і редактором у виданнях “Аргумент-газета”, “Газета по-українськи”, Gazeta.ua, “Країна”.
Сьогодні – випусковий редактор журналу “Локальна історія”. Автор книжок “Країна Галичина. Місця, події, люди” (2014), “Копаний м’яч. Коротка історія українського футболу в Галичині” (2017), “Право на смерть. Самогубства у Львові часів цісарства” (2022), “Готелі старого Львова. Власники, постояльці, авантюри” (2023). Упорядник багатотомного зібрання футбольних і гокейних репортажів “Хроніки копаного м’яча” (від 2022).
Копаний м’яч. Коротка iсторiя украïнського футболу в Галичинi 1909–1944
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Історія українського копаного м’яча почалася задовго до війни і того часу, коли Україну почали ідентифікувати як державу. У книжці — перша ґрунтовна спроба дослідити історію українського футболу в Галичині у першій половині ХХ століття (1909–1944). Тут не просто документально зафіксовано історію матчів, а й простежено долю популярних у міжвоєнні роки футболістів, вміщено авторські версії й оцінки тодішніх футбольних подій та інтриг.
У «Додатках» — добірка фейлетонів, які є чи не найоригінальнішою прямою ілюстрацією (а також репрезентацією тодішнього мовного середовища) довоєнного футбольного життя в Україні.
В оформленні обкладинки використано фото з приватного архіву Уляни Турко. На фото: футболісти команди «Сян» (Перемишль) вибігають на поле стадіону «Чувай» (1939 р.). Попереду — Мирослав Турко, найкращий футболіст Галичини міжвоєнних років згідно з опитуванням часопису «Змаг».