Джордан Елленберґ — професор математики в університеті Вісконсін-Медісон і письменник. Отримав докторський ступінь в Гарварді. Досліджує теорію чисел і алгебраїчну геометрію. Пише статті на теми, пов’язані з математикою, до видань New York Times, Washington Post, Wall Street Journal та інших.
Комплект Мистецтво мислити системно + Як ніколи не помилятися
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Комплект складається з 2х книг:
Мистецтво мислити системно. Розв'язання проблем від особистого до глобального масштабу
Як ніколи не помилятися. Сила математичного мислення
Мистецтво мислити системно. Розв'язання проблем від особистого до глобального масштабу
Наш світ — грандіозна система, яка щодня складнішає та кидає нові непрості виклики. Війни, голод, бідність чи критичний стан екосистеми — усе це не просто катаклізми, а системні збої великої обчислювальної машини реального світу. Послідовний системний підхід — єдина зброя проти загрозливих для обмеженого мислення обставин.
Донелла Медовз переконана: саме системне мислення є інстру ментом розв’язання особистісних і глобальних проблем. Спорт, наука, бізнес, політика тощо — розуміння процесів та алгоритмів систем дає змогу бути на коні в будь-якій сфері діяльності.
Час розвинути в собі навички, які лідери по всьому світі вважають наріжним каменем виживання в неспокійному та непередбачуваному ХХІ столітті. Людина з критичним мисленням легко адаптується до нових реалій, вона гнучка й у небезпечному становищі вміє швидко змінювати вектори руху. Звільніть у собі суперсилу бачити можливості там, де інші бачать проблеми!
Як ніколи не помилятися. Сила математичного мислення
Ця книжка — «Фрікономіка» у світі математики. Джордан Еленберг — супер-зірка у математиці, розкриває приховану красу і логіку світу. Математика, яку ми вивчаємо у школі, може здатися похмурим набором правил, так заведено з давніх-давен і, здається, ніхто їх не ставить під сумнів.
У книжці «Як ніколи не помилятися» Джордан Елленберг показує нам, як жахливо обмежувати себе таким твердженням: математика не обмежується абстрактними випадками, які ніколи не зустрічаються в реальному житті, а зачіпає все, що ми робимо — весь світ пронизаний нею. Математика дозволяє побачити приховані структури під брудною і хаотичною поверхнею світу. Ця наука не помилятися, вироблена століттями важкої роботи і аргументації.
Озброївшись інструментами математики, ми можемо докопатися до істинного змісту інформації, яку вважаємо цілком очевидною: як рано ви повинні дістатися до аеропорту? Чим є насправді «громадська думка»? Чому у високих батьків низькі діти?