Олівія Стоун - астролог, таролог, громадський діяч.
Автор численних праць з езотерики, астрології, гадання, чаклунства.
Комплект Буддизм. Філософія порожнечі + Ментальне здоров’я. Дев’ять порад від буддистських монахів для душевного спокою і усвідомленого життя
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Комплект складається з 2х книг:
Ментальне здоров’я. Дев’ять порад від буддистських монахів для душевного спокою і усвідомленого життя
Буддизм. Філософія порожнечі
Ментальне здоров’я. Дев’ять порад від буддистських монахів для душевного спокою і усвідомленого життя
У виданні представлені практичні рекомендації і поради від відомих менторів у сфері духовного росту, які спрямовані на досягнення душевного спокою і стану «майндфулнес» (усвідомленого життя), що дозволить здобути спокій, гармонію і рівновагу у житті. Книга є перекладом з англійської і широко продається у багатьох країнах світу.
Видання розраховане на широко коло читачів, хто цікавиться питаннями медитації, вивченням духовних практик різних країн світу і здобуттям душевного спокою і внутрішньої гармонії.
Буддизм. Філософія порожнечі
Ця книга є першим в Україні фундаментальним дослідженням з філософії буддизму. Водночас вона є першою у своєму роді спробою дослідити буддизм не як строкате розмаїття доктрин окремих шкіл та напрямків, а як живе, внутрішньо цілісне філософсько-релігійне вчення, що постає на базі спільної для всіх його напрямків філософії – філософії порожнечі.
Такий підхід дає змогу побачити нерозривність ідей буддійської традиції: від шкіл раннього буддизму Індії до середньовічного дзен-буддизму Японії. З іншого боку, «погляд крізь порожнечу» дає ключ до розуміння найширшого кола філософських проблем буддійської онтології, гносеології, етики, філософії мови. До книги увійшли також переклади трьох буддійських сутр: «Малої сутру про порожнечу» (Чула-суннята-сутта), «Сутри серця» (Грідая-сутра) та «Діамантової сутри» (Ваджраччхедіка-праджняпараміта-сутра).
Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів та всіх, хто цікавиться буддизмом і східною філософською думкою.