Друзі, ми працюємо. Віримо в ЗСУ і нашу Перемогу! Слава Україні!
Друзі, ми працюємо. Віримо в ЗСУ і нашу Перемогу! Слава Україні!
Код товару: 1083 |
Автор: Джеральд Графф, Кэти Биркенштайн
Видавництво: Альпина Паблишер
Обкладинка
Тверда
К-ть сторінок
458 стр
ISBN
978-5-9614-4648-7
Формат
145х215 мм
Вага
420 г
Мова
російська
Книга «Як писати переконливо» - кращий посібник зі створення наукових робіт з усіх, що потрапляли мені в руки.
Вільям Сміт, Коледж Уізерфорда
Ця книга проливає світло на багато риторичні прийоми і розкриває секрети ораторського майстерності, про які студенти мало що знають. Вона розумна, корисна, добре написана - і правдива! Якби я знав все це, коли вчився в старших класах і коледжі, це б мені неймовірно допомогло.
Майк Роуз, Університет Каліфорнії, Лос-Анджелес
Найкращий відгук на книгу «Як писати переконливо» я почув від студента: «Цю книгу я ні за що не здам назад в магазин». Все згідно закивали. Студентам вона подобається.
Крістін Росс, Квінніпекскій університет
Чудовий джерело знань для моїх студентів (і для мене самої). Вона дає практичні поради і доступно пояснює нові методи викладу своїх думок.
Сара Гленнон, Коледж Лендмарк
Цитата
«У вас ніколи не було відчуття, що написання гарної роботи в коледжі вимагає на час забути про мову, на якому ви говорите в повсякденному житті? Що потрібно обов'язково використовувати розумні слова, довгі речення і складні структурні форми, щоб справити враження на викладачів? Якщо так, то поспішаємо повідомити вам, що це не завжди так. Навпаки, академічна письмова мова може - і, на наш погляд, повинна - бути трохи розслабленої, легкої для розуміння і навіть почасти кумедною. Ні, ми не агітуємо вас за відмову від складної наукової термінології в ваших роботах, але ми закликаємо використовувати ті вирази і звороти, які ви вживаєте щодня в розмовній мові, розмовляючи з рідними і друзями ».
Джеральд Графф, Кеті Біркенштайн
Автори пропонують ставитися до написання наукових і науково-популярних праць не як до виснажливій праці, а як до захоплюючого і приємного заняття. Безліч нескладних шаблонів і ефективних прийомів, які рекомендується застосовувати на різних етапах створення роботи, дозволяє впоратися з задумом будь-якої складності. При цьому у виграші буде не тільки автор тексту, а й читачі.
Робота, написана за рекомендаціями Джеральда Граффа і Кеті Біркенштайн, буде не просто серйозною та актуальною - вона буде зрозумілою і цікавою! Автори також знайомлять читачів з основними риторичними прийомами, які дозволять переконливо відстоювати свою точку зору перед будь-якою аудиторією. Інструменти ведення полеміки, описані в книзі, універсальні. Вони допоможуть відчувати себе впевнено при проведенні презентацій, читанні доповідей і під час найгостріших і складних дискусій.
Книга являє собою надзвичайно практичне методичний посібник, корисне не тільки науковцям, які пишуть статті, доповіді та дисертації, але і студентам, дуже часто стикаються з труднощами при створенні рефератів, курсових і дипломних робіт.
Джеральд Графф - професор англійської мови та педагогіки Іллінойсського університету в Чикаго, президент Американської асоціації сучасної мови (2008), зробив величезний вплив на викладачів завдяки своїм книгам «Сповідуючи літературу: Інституційна історія» (Professing Literature: An Institutional History), «За межами культурних воєн: Як викладання конфліктології може оновити американську освіту »(Beyond the Culture Wars: How Teach ing the Confl icts Can Revitalize American Education),« Заблудившись в наукових колах: Як освіту затуманює розум »(Clueless in Academe: How Schooling Obscures the Life of the Mind).
Кеті Біркенштайн читає лекції з англійської мови в Університеті Чикаго, співголова програми «Написання наукових текстів». Вона - автор статей, опублікованих в College English, а також (в співавторстві з Джеральдом Граффом) в Chronicle of Higher Education, Academe і College Composition and Communication. Проводить разом з Джеральдом бесіди та семінари в різних коледжах, в даний час працює над дослідженням, яке присвячене типовим випадкам нерозуміння в науковому середовищі.