Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Как делается кино

Код товару: 101367
Код товару: 101367
395 грн
395

8 людин додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

256 стр

ISBN

978-5-00117-608-4

Формат

145х215 мм

Мова

російська

Опис книги Как делается кино

Про книгу

Чому режисер вирішує знімати саме за цим сценарієм? Як підтримувати в акторах тонус і щирість від дубля до дублю? Як зняти сцену перестрілки з сотнею людей масовки і трьома автоаварії в самому серці «діамантового району» в Нью-Йорку? Що потрібно робити, щоб студійні боси залишилися задоволені? Від першої читки до прем'єри на великому екрані, «Як робиться кіно» - це робота майстра, написана чесно, дохідливо і з великою часткою здорового гумору.

Від автора

Якось я запитав Акіру Куросаву, чому він побудував один з кадрів у фільмі «Ран» саме так, а не інакше. Він відповів, що коштувало йому зрушити камеру на дюйм лівіше, як в кадрі виявився б завод Sony, дюйм правіше - і ми б побачили аеропорт. Нічого цього не могло бути за часів дії фільму. Тільки автору відомо, що саме стояло за тим чи іншим рішенням, яке втілилося в кожному кадрі фільму. Це може бути що завгодно - від бюджетних вимог до натхнення згори.

Куросава сказав чисту правду, тому в цій книзі піде мова в основному про тих фільмах, які я зняв сам. У них, по крайней мере, я знаю точно, що саме призвело до кожного творчого вирішення. Немає єдино вірного або невірного способу ставити фільм. Я пишу лише про те, як працював я.

Студентам: візьміть звідси все; візьміть, що сподобається, а решта відкиньте; або викиньте взагалі все. Тим небагатьом, кому, можливо, доводилося через знімальної групи застрягти в пробці або у кого всю ніч йшли зйомки по сусідству. Ми дійсно знаємо, що робимо: це тільки виглядає ніби немає. Серйозна робота триває, навіть якщо здається, що ми просто стоїмо без діла. Всім іншим: я постараюся розповісти найкращим чином про те, як робляться фільми. Це складний технічний і емоційний процес. Це мистецтво. Це комерція. Це несамовито і це смішно. Це відмінний спосіб прожити життя.

Попередження про те, чого ви не знайдете в книзі: тут немає особистих одкровень, крім почуттів, викликаних самою роботою, - ніяких чуток про Шона Коннері або Марлона Брандо. Здебільшого я люблю людей, з якими працюю, це неминуче інтимний процес. Так що я поважаю їх примхи і дивацтва, так само як вони, я впевнений, поважають мої.

Для кого ця книга

Для всіх, хто знімає або мріє знімати кіно.

Книга для тих, хто хоче знати, як створюється велике кіно.

Книга для захоплених кіно.

Відгуки про Как делается кино

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Как делается кино відгуки

Автори книги Как делается кино

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-sidni-ljumet-90x120.jpg
Один из самых плодовитых и выдающихся голливудских режиссёров послевоенного времени, в течение полувека снимавший в среднем более одного фильма в год. Также выступал как продюсер, сценарист и... Подробнее