Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Эволюция. Триумф идеи

Код товару: 79124

Автор: Карл Циммер

Видавництво: Альпина Паблишер
Код товару: 79124
283 грн
283

18 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Автор: Карл Циммер

Видавництво: Альпина Паблишер

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

564 стр

ISBN

978-5-91671-581-1

Формат

145х215 мм

Вага

830 г

Мова

російська

Опис книги Эволюция. Триумф идеи

Цитата
Еволюція життя на протязі чотирьох мільярдів років - величне оповідання, повне змов, інтриг, сюрпризів і смерті.
Метт Рідлі,
автор книги «Геном»


Про що книга «Еволюція: Тріумф ідеї»
Один з кращих наукових журналістів нашого часу з властивими йому грунтовністю, дохідливістю і незмінним гумором дає повний огляд теорії еволюції Чарльза Дарвіна в світлі сьогоднішніх уявлень і наукових відкриттів.

Чому книга «Еволюція: Тріумф ідеї» гідна прочитання
Ця книга дає розуміння не тільки основних положень теорії Чарльза Дарвіна, але розповідає про новітні дослідження процесів еволюції. Показує, як сучасна наука розширює і поглиблює теоретичну спадщину великого вченого. У книзі перед нами просто і велично розкривається вся історія еволюції, процесу, який як і раніше, як і кілька мільярдів років тому рухає всім оточуючим світом.

Для всіх, хто прагне знайти відповіді на вічні питання: Чому до цих пір не припиняються суперечки про походження життя і людини на Землі? Що стояло за ідеями великого людини, болісно прокладає шлях нових знань в консервативному суспільстві? Як біологи-еволюціоністи висувають і перевіряють свої гіпотези і чому категорично не можуть погодитися з доводами креационистов? У пошуках відповіді на ці питання читач робить безліч вражаючих відкриттів про життя тварин, птахів і комах, які змушують задуматися про людські звичаї і етики, про місце і призначення людини у Всесвіті.

Відгуки про Эволюция. Триумф идеи

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Эволюция. Триумф идеи відгуки

Автори книги Эволюция. Триумф идеи

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors4/avtor-karl-cimmer-90x120.jpg
Автор книги «Линия прибоя» и постоянный участник научно-популярных программ и изданий Discovery, National Geographic, Natural History, Nature и Science, лауреат премии Эверетта Кларка в области... Подробнее