Bizlit +380995622563
Є в наявності

Эмоциональная гибкость. Как научиться радоваться переменам и получать удовольствие от работы и жизни

Код товару: 95154
Код товару: 95154
400 грн
400

64 людини додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

304 стр

ISBN

978-5-00100-733-3

Формат

170х240 мм

Мова

російська

Опис книги Эмоциональная гибкость. Как научиться радоваться переменам и получать удовольствие от работы и жизни

Про книгу

Неочевидний підхід до реалізації вашого потенціалу, названий Harvard Business Review ідеєю року.

Сьюзен Девід розробила концепцію «емоційної гнучкості» (визнану ідеєю року за версією HBR) після 20 років вивчення емоцій. Вона з'ясувала, що ні розум, ні креативність, ні тип особистості не визначають успіх. Вся справа в тому, як ви володієте внутрішнім світом - думками, почуттями, внутрішнім діалогом.

Все більше наукових досліджень показують, що емоційна негнучкість - «фіксація» на думках, відчуттях і лініях поведінки, які не приносять нам користі - пов'язана з низкою психологічних проблем, включаючи депресію і тривожність. Навпаки, емоційна гнучкість - гнучкість думок і почуттів, що дозволяє оптимально реагувати на повсякденні ситуації, - веде до благополуччя і успіху.

Емоційно гнучкі люди динамічні. Вони вміють підлаштовуватися під складний і швидко мінливий світ. Вони виносять величезний стрес і долають труднощі, не втрачаючи захопленості, відкритості і сприйнятливості. Вони не дають негативних почуттів вибити їх з колії; навпаки, вони тільки впевненіше йдуть - разом з усіма своїми «тарганами» - до самим амбітним цілям.

Ця книга допоможе вам краще усвідомити свої емоції, навчитися приймати їх і жити з ними в світі, а потім вийти на пік свого розвитку - і все це завдяки підвищенню емоційної гнучкості. Вона не перетворить вас в ідеального героя, який жодного слова не говорить невлад і ніколи не страждає від почуття сорому, провини, гніву, тривоги або непевності. Але ви знайдете підхід до своїх найважчим переживань, навчитеся отримувати задоволення від взаємин і досягати своїх цілей.

Для кого ця книга

Для лідерів, менеджерів, психологів, коучів і всіх, хто цікавиться темами емоційного інтелекту і самовдосконалення.

Відгуки про Эмоциональная гибкость. Как научиться радоваться переменам и получать удовольствие от работы и жизни

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Эмоциональная гибкость. Как научиться радоваться переменам и получать удовольствие от работы и жизни відгуки