Bizlit +380995622563
Немає в наявності

О чем Эйнштейн рассказал своему повару. Физика и химия на вашей кухне

Код товару: 996
Код товару: 996
270 грн
270

19 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

320 стр

ISBN

978-5-00057-233-7

Формат

170х240 мм

Мова

російська

Опис книги О чем Эйнштейн рассказал своему повару. Физика и химия на вашей кухне

Їжа є для нас чимось буденним, ми рідко замислюємося про те, що і як ми їмо, що відбувається зі стравами і продуктами до того, як вони з'являються на нашому столі, чому одні з них нам подобаються більше, інші менше, чому одні з них корисні, а інші ні.

Тим часом кожен день на кухні трапляються чудеса, яких ми не помічаємо. Автор дохідливо, просто і дотепно пояснює їх природу і підгрунтя. Головний зміст книги становлять повсякденні питання, на які автор дає відповіді, пояснюючи їх з наукової точки зору, в популярній, доступній формі.

У цій книзі автор відповідає на більш ніж сотню питань, які йому протягом кількох років задавали читачі його колонки в «Washington post», серед яких були як любителі домашньої їжі, так і професійні кухарі:

  • Чому цукор солодкий?
  • Чому шоколад тане в роті?
  • Як декофеінізіруют кави?
  • Скільки алкоголю в спиртних напоях?
  • Чому кипить вода?
  • Чому риба пахне рибою?
  • Яка сковорода найкраще?
  • Руйнують чи мікрохвилі поживні речовини в продуктах?
  • Навіщо в крекерах ці маленькі дірочки?

Фішки книги

Кожен розділ побудований за принципом «питання-відповідь» і написаний так, щоб його можна було читати незалежно від інших розділів. Знайшовши той чи інший розділ за змістом, вказівником, або з питання, який у вас раптово виник, ви просто відкриваєте книгу і читаєте відповідний розділ без необхідності опановувати цілим рядом понять, описаних в попередніх розділах.

У книзі ви знайдете незвичайні, смачні рецепти, розроблені спеціально для того, щоб проілюструвати пояснюється принципи - курс смачних лабораторних робіт, результат яких можна просто з'їсти.

В кінці книги наводиться короткий глосарій.

Чому ми вирішили видати цю книгу?

«Біда нашої цивілізації в тому, що ми в змозі виміряти температуру атмосфери Венери, але не уявляємо, що діється всередині суфле на нашому столі», - сказав якось основоположник молекулярної кулінарії, професор фізики з Оксфорда Ніколас Курті.

Ця книга допоможе зрозуміти, що ж відбувається в суфле, як роблять цукор, що таке мікрохвильова піч і знайти відповіді на багато інших займають вас питання.

Для кого ця книга

Для тих, хто любить готувати і хоче зрозуміти природу кулінарного чаклунства.

Для тих, хто має розум дослідника і хоче не тільки з задоволенням з'їсти відбивну, але і зрозуміти, що ж відбувається всередині неї на сковорідці.

Для тих, хто хоче правильно і усвідомлено вибирати продукти і кухонні інструменти.

Від автора

Поряд з недавнім сплеском інтересу до їжі та кулінарному мистецтву, зараз з'явилося все зростаюче бажання розуміти хімічні і фізичні принципи, що визначають властивості і поведінку продуктів.

Ця книга дає наукове обгрунтування, як властивостями самих продуктів, так і тим інструментам, за допомогою яких ми готуємо їжу.

Домашні кухаря і професійні шеф-кухарі не тільки готують; спершу їм необхідно придбати потрібні інгредієнти. Завдяки технічному прогресу, сьогодні проводиться така величезна безліч харчових продуктів, що багато проблем з приготуванням їжі починаються вже в магазині. Тому я включив в книгу дискусії, як про натуральні продукти, так і про напівфабрикати, про їх походження, про те, з чого їх виробляють, і про практичні наслідки їх використання - для кухаря і для споживача.

Відгуки про О чем Эйнштейн рассказал своему повару. Физика и химия на вашей кухне

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


О чем Эйнштейн рассказал своему повару. Физика и химия на вашей кухне відгуки

Автори книги О чем Эйнштейн рассказал своему повару. Физика и химия на вашей кухне

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Роберт Вольке — профессор химии, известный популяризатор науки, автор колонки в Washington Post и ряда популярных книг.