Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Измененные черты характера. Как медитация меняет ваш разум, мозг и тело

Код товару: 99429
Код товару: 99429
395 грн
395

18 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

336 стр

ISBN

978-5-00117-227-7

Формат

170х260 мм

Мова

російська

Опис книги Измененные черты характера. Как медитация меняет ваш разум, мозг и тело

Про книгу

Автор бестселера « Емоційний інтелект » Деніел Гоулман і професор психології Річард Девідсон розповідають про нові дослідження. Ви дізнаєтеся, як насправді медитація впливає на ваш мозок.

Досвід багатьох людей вселяє віру в користь медитації. Від якоїсь передової таємничої практики медитація перейшла до рядового способу лікування всього що завгодно - від стресу до зайвої ваги.

Автори цієї книги займалися медитацією все доросле життя і знали, що вона має великі переваги, але, будучи вченими, вирішили дослідити наукову сторону питання. Не все те, що приписується чарівним властивостям медитації, насправді витримує жорсткі випробування наукою.

Можливо, ви знаєте про медитації невірні речі і не знаєте правди.

Початкова мета медитації, визнана сьогодні в певних колах, полягає в глибокому вивченні розуму заради повної зміни внутрішнього «я».

З іншого боку, прагматичне застосування медитації, наприклад в практиці усвідомленості, поширюється в ширину, але не в глибину. Сьогодні багато людей включили хоча б невеликі сеанси медитації в своє повсякденне життя.

Таким чином, існує дві стежки - глибинна і широка. Їх часто плутають, незважаючи на величезні відмінності.

З цієї книги ви дізнаєтеся про всі аспекти і рівнях кожної з цих стежок.

Від авторів

Ви тримаєте в руках книгу, яку ми завжди хотіли написати, проте не мали можливості. Наука і дані, необхідні для підтримки наших ідей, зміцніли лише недавно. Тепер, коли вони набрали критичну масу, ми з радістю готові поділитися ними.

Наша радість пов'язана ще і з відчуттям загальної значимої місії. Ми маємо намір змінити хід науки, радикально переосмисливши справжні переваги медитації і справжню мету цієї практики.

Історія, яку ми розповімо, відображає наше особисте і професійне подорож. Ми були близькими друзями і колегами по науці медитації починаючи з 70-х, коли зустрілися в аспірантурі Гарварда. Всі ці роки ми практикували це внутрішнє мистецтво (хоча і дуже далекі від майстерності).

Для кого ця книга

Для всіх, хто цікавиться пристроєм мозку, медитацією і практиками усвідомленості.

Відгуки про Измененные черты характера. Как медитация меняет ваш разум, мозг и тело

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Измененные черты характера. Как медитация меняет ваш разум, мозг и тело відгуки

Автори книги Измененные черты характера. Как медитация меняет ваш разум, мозг и тело

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-djeniel-goulman-90x120.jpg
Дэниел Гоулман (р. 1946) — известный американский психолог, научный журналист. В течение двенадцати лет писал статьи для The New York Times, специализируясь на психологии и науках о мозге. Написал... Подробнее