Історія зарубіжної літератури ХХ століття. Частина 2. Після модерну
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
«Історія зарубіжної літератури ХХ століття» — завершення базового циклу курсів у підготовці філологів. Друга частина посібника — «Після модерну» — передбачає вивчення основних художніх явищ зарубіжної літератури від середини ХХ ст. до початку ХХІ ст. Предмет вивчення — сутнісні риси літературного процесу постмодерної доби, ідейно-тематичні аспекти та поетика найпоказовіших творів зарубіжної літератури у цей період.
Основний об’єкт вивчення — літературний процес від повоєнного періоду до 2000-х років, формування та розвиток постмодерних літературних феноменів (театр абсурду, «новий роман», «проза чорного гумору» тощо), творчість знакових представників літературного процесу, аналіз їхніх творів у загальному культурно-філософському та національному контекстах, жанрово-стильові риси творів, основні тенденції образотворення в постмодерній художній літературі та індивідуальні авторські стилі.
Курс має практичне спрямування — розвивати навики аналізу текстів, спираючись на контекст культурно-історичної епохи. Посібник розрахований на студентів, учителів зарубіжної літератури та викладачів вищої школи гуманітарних спеціальностей.