Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Інтернет речей

Код товару: 102368
2
Інтернет речей книга купить
Код товару: 102368
115 грн
115

5 людин додали у Вишлист

| 2
Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

176 стр

ISBN

978-617-12-4657-7

Формат

200x130 мм

Мова

українська

5.00 5 2

Опис книги Інтернет речей

  • Погляд у майбутнє, яким керують технології
  • Автор співпрацював із Microsoft, Intel, Cisco Systems та Honda
  • Писав для таких авторитетних журналів та періодичних видань, як American Way, Discover, Engineering Inc., Industry Week, Los

Уявіть собі світ, в якому немає автокатастроф, адже існують спеціальні автоматизовані пристрої, що слідкують за безпекою на дорозі. Уявіть, що відтепер порятунком людей займаються дрони, а найскладніші лікарські операції можна проводити дистанційно. Усю рутинну роботу виконують роботи, а людина займається улюбленими справами.

Фантастика? Ні, це реальність, яку пропонує нам Інтернет речей - тренд сучасності і перспективи майбутнього, яке вже не за горами. У цій книжці автор знайомить читача з ідеальним світом технологій майбутнього, найновішими розробками та різноманітними ІТ-ноу-хау, які зроблять життя людини максимально комфортним.

Але паралельно Семюель Грінгард прораховує всі ризики та небезпеки такого ідеального техно-світу: комп’ютерні злочини, кібертероризм та мережева зброя, тотальний контроль та загроза конфіденційності, приватному життю людини. Ця захоплива наукова розвідка - справжня подорож до майбутнього! А от мріяти про нього чи боятися - вірішувати вам.

Відгуки про Інтернет речей

5.00 / 5


5 зірок

2

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Інтернет речей відгуки

Автори книги Інтернет речей

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Журналист и писатель. Сотрудничает с журналами Discover, Engineering Inc., Home, iQ, Wired и др. Автор книги AARP Crash Course in Finding the Work You Love.