Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Інтернет речей

Код товара: 102368
Інтернет речей книга купить
Код товара: 102368
115 грн
115

4 человека добавили в Вишлист

На складе

Переплет

Твердый

К-во страниц

176 стр

ISBN

978-617-12-4657-7

Формат

200x130 мм

Язык

українська

Описание книги Інтернет речей

  • Погляд у майбутнє, яким керують технології
  • Автор співпрацював із Microsoft, Intel, Cisco Systems та Honda
  • Писав для таких авторитетних журналів та періодичних видань, як American Way, Discover, Engineering Inc., Industry Week, Los

Уявіть собі світ, в якому немає автокатастроф, адже існують спеціальні автоматизовані пристрої, що слідкують за безпекою на дорозі. Уявіть, що відтепер порятунком людей займаються дрони, а найскладніші лікарські операції можна проводити дистанційно. Усю рутинну роботу виконують роботи, а людина займається улюбленими справами.

Фантастика? Ні, це реальність, яку пропонує нам Інтернет речей - тренд сучасності і перспективи майбутнього, яке вже не за горами. У цій книжці автор знайомить читача з ідеальним світом технологій майбутнього, найновішими розробками та різноманітними ІТ-ноу-хау, які зроблять життя людини максимально комфортним.

Але паралельно Семюель Грінгард прораховує всі ризики та небезпеки такого ідеального техно-світу: комп’ютерні злочини, кібертероризм та мережева зброя, тотальний контроль та загроза конфіденційності, приватному життю людини. Ця захоплива наукова розвідка - справжня подорож до майбутнього! А от мріяти про нього чи боятися - вірішувати вам.

Отзывы о Інтернет речей

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Інтернет речей отзывы

Авторы книги Інтернет речей

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Журналист и писатель. Сотрудничает с журналами Discover, Engineering Inc., Home, iQ, Wired и др. Автор книги AARP Crash Course in Finding the Work You Love.