Bizlit +380995622563
Є в наявності

Инкогнито. Тайная жизнь мозга

Код товару: 102568
Код товару: 102568
395 грн
395

6 людин додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

336 стр

ISBN

978-5-00117-760-9

Формат

145х215 мм

Мова

російська

Опис книги Инкогнито. Тайная жизнь мозга

У своїй яскравій книзі відомий нейробіолог Девід Іглмен вивчає глибини нашої підсвідомості, щоб розкрити захоплюючі таємниці: як може нога смикнути до педалі гальма до того, як ви усвідомлюєте небезпеку попереду? Як ви помічаєте, що ваше ім'я назвали в бесіді, до якої ви не прислухалися? Чому так складно зберігати секрети? І як можна розлютитися на самого себе - хто саме, в кінці кінців, і на кого злиться? Ваш мозок - це півтора кілограма найскладнішого речовини в відомому нам Всесвіті.

Це центр управління, який керує всією роботою, збираючи дані через маленькі портали в броньованому бункері у вигляді черепа. Мозок складається з клітин, які називаються нейронами і нейроглії, - їх сотні мільярдів. Кожна з цих клітин сама по собі складна, як місто: вона містить повний геном людини, переміщує мільярди молекул, посилає електричні імпульси іншим клітинам, іноді сотні разів в секунду. У нас неймовірна історія.

Можна сказати, що ми - єдина система на планеті, яка настільки складна, що вплуталася в ігри з дешифруванням свого власного мови програмування. Уявіть, що ваш комп'ютер почав керувати своїми периферійними пристроями, зняв власну кришку і направив веб-камеру всередину своїх схем.

Ми робимо саме це. І те, що ми виявили, заглянувши в череп, знаходиться серед найбільш чудових інтелектуальних досягнень нашого виду: визнання того, що численні грані нашої поведінки, думок і досвіду нерозривно пов'язані з великою вологою електрохімічної мережею, яка іменується нервовою системою. Ця машинерія вкрай далека нам, і тим не менше вона - це ми.

Для кого ця книга

Для всіх, кого цікавить пристрій людського мозку і підсвідомості.

Відгуки про Инкогнито. Тайная жизнь мозга

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Инкогнито. Тайная жизнь мозга відгуки

Автори книги Инкогнито. Тайная жизнь мозга

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-djevid-iglmen-90x120.jpg
Дэвид Иглмен — нейробиолог, автор бестселлеров «Мозг. Ваша личная история» и «Incognito: The Secret Lives of the Brain and Sum». Автор и ведущий телевизионного сериала The Brain, номинированного на... Подробнее