Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Ігрова йога

Код товара: 100953
Ігрова йога книга купить

Автор: Лорена Паджалунга

Издательство: КМ-Букс
Код товара: 100953
140 140 грн

7 человек добавили в Вишлист

Ожидается
Наличие не ранее, чем через 30 дней

Автор: Лорена Паджалунга

Издательство: КМ-Букс

Переплет

Твердый

К-во страниц

40 стр

ISBN

978-966-948-048-4

Формат

205х290 мм

Язык

украинский

Описание книги Ігрова йога

Як навчити дитину бути зосередженою і уважною? Адже всі малюки такі непосиди... Це легко зробити за допомогою ігрової йоги. Дитина залюбки зображуватиме кицю, дельфінчика чи навіть сарану й непомітно для себе опанує найпростіші, але такі важливі для розвитку асани. В підсумку старанний малюк матиме чудову поставу, стане гнучким, а також розвине силу духу та витривалість.

Лорена В. Паджалунґа (Свамі Праґья Чаксу Сарасваті) - тридцять років тому одержала від свого вчителя Свамі Сатьянанди зі школи йоги Бігар у Мунґері (Індія) завдання — навчати йоги дітей. Тому вона заснувала Італійську асоціацію йоги для дітей (AIYB), яка стала професійною магістерською програмою першого рівня на факультеті педагогічних наук Університету сестри Орсоли Бенінкаси в Неаполі. Маючи диплом зі спеціальності «Гуманітарні науки в педагогіці», вона викладає йогу в лабораторії GiocaYoga® на факультеті педагогіки Міланського університету «Бікокка».

Отзывы о Ігрова йога

Ігрова йога отзывы

Авторы книги Ігрова йога

image/data/avtor/no_avtor.jpg

Лорена Паджалунга (автор) — дипломированный преподаватель йоги. В 1989 году окончила Бихарскую школу йоги в городе Мунгер (Индия), где получила духовное имя Свами Прагья Чаксу... Подробнее