Bizlit +380995622563
Є в наявності

Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят (покет)

Код товару: 100918

Автор: Уте Эрхардт

Видавництво: Альпина Паблишер
Код товару: 100918
120 грн
120

31 людина додала у Вишлист

На складі

Автор: Уте Эрхардт

Видавництво: Альпина Паблишер

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

282 стр

ISBN

978-5-9614-6892-2

Формат

120х165 мм

Вага

450 г

Мова

російська

Опис книги Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят (покет)

Цитата

Зовсім недавно суспільство не вимагало від жінки бути сміливою, рішучою і наполегливою. Навпаки, воно наполягало на ніжному характері і податливому вдачу. Дівчаток привчали подобатися, бути привітними і поступливими. Але часи змінилися. У сучасному світі вчорашні тихі озирнулися і поставили цілком резонним питанням: «А чому, власне, ми повинні виправдовувати чиїсь очікування?» Уте Ерхардта переконливо доводить, що сьогодні виграють сміливі, ті, хто вважає за краще залишатися собою, а не гнатися за схваленням оточуючих.
Етері Чаландзия,
журналіст, письменник

Про що книга «Хороші дівчатка відправляються на небеса, а погані - куди захочуть»

Жінкам з раннього дитинства вселяють, що вони повинні бути «хорошими». Їх головне призначення в житті - бути хорошою матір'ю і дружиною. З усім іншим впораються чоловіки. І жінки, самі того не усвідомлюючи, стають залежними. Вони відмовляються від своїх істинних бажань і прагнень в угоду інтересів своїх близьких. Головне - бути поступливішою і бажаною. Ця мета затуляє собою величезну кількість можливостей. Жінка обмежує себе у самовизначенні, незалежності, кар'єрі і у владі. Замість того щоб шукати себе, вона намагається сподобатися оточуючим. Автор цієї книги, розповівши безліч життєвих історій, доводить: лагідні й покірні жінки, відмовившись заради сім'ї і дітей від освіти, кар'єри і взагалі будь-якого розвитку, втрачають свою індивідуальність і стають нецікавими своїм партнерам. Пора вже прокинутися і сказати собі: «Я у себе одна. Чого я хочу насправді? Що відчуваю? Куди йду? », - стати незалежною особистістю, почати реалізовувати свій творчий потенціал і рухатися до нових звершень.

Чому книга «Хороші дівчатка відправляються на небеса» гідна прочитання

  • Автор руйнує усталені в нашому суспільстві стереотипи, які тяжіють над жінками і не дають їм реалізовувати свій творчий, професійний потенціал в повній мірі.
  • Книга дозволяє поглянути на себе по-новому і зрозуміти, чому не завжди варто бути «хорошою дівчинкою». Чому не варто боятися прояви своєї агресії, невдоволення. А часом навіть корисно з'ясовувати стосунки з близькими.
  • Книга містить безліч порад про те, як жінці правильно вибудовувати відносини зі своїм партнером, як вести себе з підлеглими.
  • Всі свої ідеї автор ілюструє на конкретних прикладах з життя.

Відгуки про Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят (покет)

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят (покет) відгуки

Автори книги Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят (покет)

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/ute-jerhardt-90x120.jpg
Известный психолог, писатель, бизнес-тренер. Около 10 лет занимается разработкой авторских программ, направленных на повышение коммуникативных способностей и развития лидерских качеств персонала.... Подробнее