Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Homo Roboticus? Люди и машины в поисках взаимопонимания

Код товару: 96994
7

Автор: Джон Маркофф

Видавництво: Альпина Паблишер
Код товару: 96994
310 грн
310

12 людин додали у Вишлист

| 7
Нема в продажі

Автор: Джон Маркофф

Видавництво: Альпина Паблишер

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

406 стр

ISBN

978-5-91671-739-6

Формат

145х215 мм

Вага

580 г

Мова

російська

5.00 5 7

Опис книги Homo Roboticus? Люди и машины в поисках взаимопонимания

Людство живе в 21 столітті - світі постійно розвивається обладнання та технологічних інновацій. Цей період заслужено називають ерою штучного інтелекту, адже роботи вже зараз займаються косіння газонної трави або прибиранням будинку. До того ж, взаємодія людей зі своїми механічними подобою в віртуальних світах всесвітньої мережі і зовсім придбало глобальний характер.

Книга “Хомо Роботикус” піднімає важливу проблему спільного існування людини розумної і автономних (але не менше розумних!) Машин. Її автор, Джон Маркофф, філософськи підходить до осмислення подальшого розвитку цих взаємин в самому найближчому майбутньому. Сам він письменник і журналіст відомого на весь світ видання «The New York Times», що отримав Пулітцерівську премію за серію унікальних матеріалів про діловій практиці великих компаній, автор кількох книг про кібербезпеки.

Homo Roboticus? Люди і машини в пошуках взаєморозуміння піднімає такі важливі питання, як ідентифікація віртуальних систем. Що вони собою являють - помічників і слуг або справжніх володарів, які рано чи пізно повністю полонять планету? Пошуки відповідей автор книги здійснює не тільки своїми особистими думками і думками. Він бере за основу історію людської цивілізації і підкріплює гіпотези думками відомих наукових діячів, так чи інакше пов'язаних з «розумними машинами» - від програмістів і айтішників до нейробілогов і робототехников.

Книга Homo Roboticus живим і доступною мовою доносить читачеві свої головні ідеї про:

  • суті людиноподібних роботів і автопілотіруемих автомобілів;
  • історії створення штучного інтелекту і еволюції його розвитку;
  • питаннях заміни людської робочої сили автоматизованими аналогами;
  • головні завдання існування людства в нову епоху роботизації.

Якщо вас хвилюють питання майбутнього розвитку світу, ви обов'язково повинні купити книгу Homo Roboticus Джона Маркоффа, щоб знайти важливі для себе відповіді. Наприклад, як зберегти індивідуальність в атмосфері загальної автоматизації та при цьому не гальмувати науково-технічний прогрес.

Відгуки про Homo Roboticus? Люди и машины в поисках взаимопонимания

5.00 / 5


5 зірок

7

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Homo Roboticus? Люди и машины в поисках взаимопонимания відгуки

Автори книги Homo Roboticus? Люди и машины в поисках взаимопонимания

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-dzhon-markoff-90x120.jpeg
 Писатель, журналист, преподаватель. С 1988 г. пишет о науке и технике в The New York Times. Известен как автор статей и книг на темы информационной безопасности. Входит в группу репортеров... Подробнее