Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Коучинг-лидерство. Говори меньше, спрашивай больше и навсегда измени свой стиль управления

Код товару: 100545

Автор: Майкл Стеньер

Видавництво: Эксмо
Код товару: 100545
319 грн
319

5 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Автор: Майкл Стеньер

Видавництво: Эксмо

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

208 стр

ISBN

978-5-699-98856-3

Формат

162x235 мм

Мова

російська

Опис книги Коучинг-лидерство. Говори меньше, спрашивай больше и навсегда измени свой стиль управления

Всім відомо, що керівникам необхідно навчати своїх співробітників. Написано безліч книг і статей на цю тему, в яких різноманітні гуру переконують нас, що здатність до навчання - невід'ємне якість лідера. Кількість керівників, що прагнуть навчати працівників, здається, збільшується в геометричній прогресії. Але навчання персоналу - це мистецтво, і тільки здається простою справою.

Необхідно набратися сміливості, щоб задати питання замість того, щоб дати раду, забезпечити готові відповіді або показати остаточне рішення. Навпаки, надати іншій людині можливість знайти свій шлях вирішення проблеми, зробити свої помилки і навчитися власної мудрості - це одночасно хоробро і небезпечно. Попрямувавши цим шляхом, ви, швидше за все, втратите звичку постійно вирішувати щось самостійно. В цей практичний і дуже надихає книзі Майкл Бенг Стейнер висвітлює сім трансформують питань, що дозволяють змінити спосіб керівництва своїми співробітниками.

Крім того, він допомагає нам пройти через дуже складну частину шляху: не просто прийняти нову інформацію, але перетворити її в звичку, якої потрібно користуватися щодня. Серед достатку книг, досліджень, і статей про важливість навчання і про те, як правильно проводити це саме критичне з втручань в розвиток компанії, легко зрозуміти, чому студенти та практикуючі менеджери плутаються в розмаїтті підходів, концепцій і систем, які прееподносятся їм як "вірний шлях ". Майкл Бенгей Стейнер дозволив цю плутанину своєю книгою, написаною в дуже простій, зрозумілій і реалістичній манері, і неймовірно ефективною в застосуванні. Я вважаю, що «Коучинг-лідерство» дає потужний і корисний набір інструментів для професійних інструкторів, студентів і людей, чиї професії пов'язані з управлінням.

Стюарт Грабб, директор відділу навчання та Розвитку Facebook Про автора: Майкл Бёнгей Стеньер - провідний експерт з коучингу, засновник і старший партнер компанії Box of Crayons, компанії, яка допомагає менеджерам і керівникам по всьому світу стати більш ефективними і надихаючими лідерами. Майкл переконаний, що досвідченому тренеру достатньо всього 10 хвилин в день, щоб підвищити ефективність ефективність чого завгодно.

Головне - ставити правильні питання. У вільний від ведення семінарів час він пише статті та книги з особистісного росту і організаційного розвитку, наприклад, для популярного американського журналу The Financial Times. Його перша книга - Do More Great Work - була продана більш 100 000 екземплярів по всьому світу і стала бестселером. До Box of Crayons Майкл отримав вчений ступінь в Оксфорді, працював консультантом з управління в агентстві стратегічного розвитку, що займається широкомасштабними змінами, і був названий кращим тренером Канади в 2006 році.

Відгуки про Коучинг-лидерство. Говори меньше, спрашивай больше и навсегда измени свой стиль управления

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Коучинг-лидерство. Говори меньше, спрашивай больше и навсегда измени свой стиль управления відгуки