Bizlit +380995622563
Є в наявності

Городской скетчинг шаг за шагом. Как быстро делать наброски и зарисовки

Код товару: 100567
Код товару: 100567
425 грн
425

15 людин додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

96 стр

ISBN

978-5-00117-479-0

Формат

220х290 мм

Мова

російська

Опис книги Городской скетчинг шаг за шагом. Как быстро делать наброски и зарисовки

Про книгу

З деяких пір все частіше можна зустріти на вулиці людей з олівцем і папером, що розташувалися серед міської суєти і накидається навколишній пейзаж в певному ракурсі. Замальовки будь-яких об'єктів - від величного архітектурного ансамблю до дрібних деталей - стануть виразом особистого сприйняття, зображеного на папері без особливих витрат.

Клаус Майер-павук у своїй книзі розповість, що для цього необхідно, що слід знати і з чого краще починати. Безліч прикладів, покрокові інструкції з опрацювання нарисів пробуджують інтерес до самостійних занять міським скетчінга.

У доступній формі Майер-павук демонструє, як на місці за допомогою невеликої кількості художніх інструментів створювати міські замальовки. Ви навчитеся корисним прийомам, що допомагають відображати перспективу, вводити в сюжет фігури людей, малювати аквареллю, і багато чому іншому. При цьому як і раніше головними залишаються виразність і індивідуальність замальовки.

Від автора

Сподіваюся, мої замальовки і начерки в Парижі, Венеції та інших місцях викличуть у вас бажання подорожувати по містах і в художній формі передавати їх чарівність. Навіть найскромніші непоказні промислові споруди на околиці маленького містечка можуть здатися настільки ж чудовими, як і розкішні монументальні споруди великого історичного центру. І курна звалище металобрухту часом в якості сюжету цікавіше мальовничій міській площі з ідеальними пропорціями. Міський скетчінга передбачає художнє втілення наших вражень від місць, де ми буваємо або живемо, у вигляді начерків і замальовок. Отже, збирайтеся в дорогу і відкривайте своє місто, озброївшись олівцем і папером!

Для кого ця книга

Книга для початківців художників і Скетчер і всіх, хто цікавиться швидкими замальовками в місті.

Відгуки про Городской скетчинг шаг за шагом. Как быстро делать наброски и зарисовки

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Городской скетчинг шаг за шагом. Как быстро делать наброски и зарисовки відгуки

Автори книги Городской скетчинг шаг за шагом. Как быстро делать наброски и зарисовки

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-klaus-majer-pauken-90x120.jpg
Клаус Майер-Паукен родился в 1952 году. Изучал архитектуру. В 1981–2017 годах работал архитектором и градопланировщиком. С 1992 по 2013 годы обучал студентов созданию эскизов и построению... Подробнее