Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Галерея пройдисвітів. Історія мистецтва й арт-дилерів

Код товара: 106496
Галерея пройдисвітів. Історія мистецтва й арт-дилерів книга купить

Автор: Филип Хук

Издательство: ArtHuss
Код товара: 106496
410 410 грн

0 человек добавили в Вишлист

Ожидается
Наличие не ранее, чем через 30 дней

Автор: Филип Хук

Издательство: ArtHuss

Переплет

Мягкий

К-во страниц

464 стр

Формат

165х235 мм

Язык

українська

Описание книги Галерея пройдисвітів. Історія мистецтва й арт-дилерів

«Мистецтво для ХХІ століття — нова релігія. Купувати мистецтво — це як вияв релігійності: тут здійснюється акт віри. Намагання раціоналізувати цей процес шляхом аналізу ціни, заплаченої за видатний мистецький витвір, не має сенсу так само, як застосування наукових пояснень до трансцендентального релігійного досвіду», — пише Філіп Гук у вступі до книжки «Галерея пройдисвітів: Історія мистецтва й арт-дилерів».

Це справді погляд під незвичним кутом — історія становлення професії на межі мистецтва й бізнесу, представники якої склали ціну безцінному й породили новий ринок, де жага до прекрасного в поєднанні з самолюбством і жадобою грошей витворювали чудернацькі сюжети, формували канони й визначали напрями розвитку мистецтва. Знавці й шанувальники живопису (часом навіть і самі митці), творці міфів і ажіотажу, винахідливі продавці й аферисти, готові до будь-якого ризику, — попри ореол шляхетності й дотичності до високого вони були ще ті пройдисвіти, та інші тут і не втрималися б.

Вони майстерно розпалювали самолюбство аристократів і нуворишів, підохочували конкуренцію колекціонерів, робили карколомні кар’єри й заробляли шалені капітали, пишучи правила до однієї з найкрасивіших ігор, у які людство не втомлюється бавитися й досі.

Отзывы о Галерея пройдисвітів. Історія мистецтва й арт-дилерів

Галерея пройдисвітів. Історія мистецтва й арт-дилерів отзывы