Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Галерея чуття. Частина ІІІ. Герой нашого часу

Код товара: 101683
Галерея чуття. Частина ІІІ. Герой нашого часу книга купить

Издательство: Nebo BookLab Publishing
Код товара: 101683
250 грн
250

2 человека добавили в Вишлист

Нет в продаже

Издательство: Nebo BookLab Publishing

Переплет

Мягкий

К-во страниц

248 стр

ISBN

978-617-7537-37-2

Формат

170x160 мм

Вес

500 г

Язык

українська

Описание книги Галерея чуття. Частина ІІІ. Герой нашого часу

«Галерея чуття. Частина III» — антологія короткої прози та публіцистики, поєднана з графікою львівського художника Олега Денисенка концептуально присвячена темі героя нашого часу. Як свого часу в лермонтівському Печоріні сучасники побачили найжахливішого представника свого покоління, не здогадавшись, що письменник зібрав у його прізвищі вади цілого покоління, так у «Галерея чуття. Герой нашого часу» йдемо від особистих та світоглядних питань, поставлених численними авторами, до намагання побачити абсолют­но конкретні риси окремого героя.

Уже традиційно, розкриваючи тему, хронологічно визначаючи її межі кроком у століття: від листів Івана Франка до публіцисти­ки Сергія Жадана, через тексти критиків-модерністів Андрія Товкачевсь­кого, Микити Шаповала та Миколи Євшана, через гасло Європа, озвученого Миколою Хвильовим, яке лишається при всій його актуальності, через тексти Лесі Українки, Олени Теліги та Євгена Сверстюка, що дають нам підставини припустити, що Герой може мати і жіноче обличчя...

Питання, перед якими ставить нас час — водночас і схожі, і різняться. Лишається вкотре замислитись: це час формує риси героя чи все-таки герой свій час витворює власноруч.

Отзывы о Галерея чуття. Частина ІІІ. Герой нашого часу

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Галерея чуття. Частина ІІІ. Герой нашого часу отзывы