Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Фрикомыслие. Нестандартные подходы к решению проблем

Код товару: 1338
Код товару: 1338
282 грн
282

29 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

199 стр

ISBN

978-5-9614-4917-4

Формат

170х240 мм

Вага

300 г

Мова

російська

Опис книги Фрикомыслие. Нестандартные подходы к решению проблем

Книга “Фрикомыслие” - це практичне керівництво про те, як мислити нестандартно, дивитися на проблеми під іншим кутом і в результаті знаходити найправильніше рішення. Робота вчить застосовувати незвичайний підхід, який з першого погляду може здатися неправильним.

У книзі описується яскраве і нестандартне мислення, наводяться приклади результатів його застосування в житті. Наприклад, гастроентеролог Томас Бороді зумів завдяки йому відшукати істинну причину виразки шлунка свого пацієнта. Царя Соломона вдалося встановити справжність материнства. Такер Кобаясі зумів перемогти на міжнародному змаганні, з'ївши найбільшу кількість хот-догів.

Стівен Левітт і Стівен Дабнер в своїй книзі описують результативний підхід до вирішення простих і складних проблем. Багато читачів називають їх роботу справжнім супербестселлеров, який допоміг їм навчитися мислити інакше і впоратися з різними труднощами. Австралійські автори виступають за критичне мислення і радять читачам не сприймати, як закон, навіть думка найавторитетніших експертів. Вони рекомендують дивитися на світ очима дитини і формувати власну точку зору в будь-якій ситуації.

Кому сподобається книга?

Купити книгу “Фрикомыслие” варто тим, хто любить оригінальну форму викладу інформації. Дана праця стане корисним для людей, які хочуть знайти нестандартний варіант вирішення проблеми, відійти від загальноприйнятих стандартів і кліше, вийти за рамки стереотипного розумового процесу. У книзі наводяться яскраві приклади того, чому мислити, як фрік, дуже корисно.

Робота рясніє різними аналогіями і реальними історіями. У читача просто не залишається шансів на те, щоб мислити, як раніше, до прочитання бестселера.

Відгуки про Фрикомыслие. Нестандартные подходы к решению проблем

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Фрикомыслие. Нестандартные подходы к решению проблем відгуки

Автори книги Фрикомыслие. Нестандартные подходы к решению проблем

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-steven-levitt-90x120.jpg
Профессор экономики Чикагского университета. Награжден медалью Джона Бэйтса Кларка, присуждаемой «наиболее влиятельным экономистам моложе сорока лет». Соавтор книги «Фрикономика»
https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-stephen-dubner-90x120.jpg
В прошлом автор и редактор The New York Times Magazine, писатель. Соавтор книги «Фрикономика»