Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Етикет. Школа пані Фреймут

Код товару: 100937
Етикет. Школа пані Фреймут книга купить

Автор: Ольга Фреймут

Видавництво: Snowdrop
Код товару: 100937
150 грн
150

7 людин додали у Вишлист

Вже їде до нас
Буде у нас протягом 7 днів

Автор: Ольга Фреймут

Видавництво: Snowdrop

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

96 стр

ISBN

978-966-97793-0-4

Формат

130х190 мм

Вага

220 г

Мова

українська

Опис книги Етикет. Школа пані Фреймут

Літературна провокація авторки вже наробила чимало галасу, хоч самої книжки ніхто й не бачив. Прокоментувати фрагмент із ще не виданої книжки заходилися колеги по цеху, художники, психологи, політики, письменники й багато інших вибагливих читачів.

«Моя книжка, як і телешоу, має викликати емоції, сильні і суперечливі, – розповідає Оля Фреймут. – І щоб можна було і повчитися, і розважитися, наче у грі. Проте, крім забави, у цьому подарунковому виданні ви знайдете і серйозні поради від експерта з етикету Наталі Адаменко».

У хуліганському етикеті, що вийшов друком у видавництві SNOWDROP, головна героїня, наче персонаж п’єси «Пігмаліон» Б. Шоу, змінює себе і своє життя та розказує, як вона це робить. Щоб читачі не нудьгували, авторка змішує під однією обкладинкою веселе, сумне, правду й фантазії. Вона шукає контраверсійні відповіді на питання про те, як тамувати емоції, хворіти, плакати, вийти заміж і гарно виглядати, а водночас полюбити себе і ближнього.

«Ця книжка написана як для себе. Бо існує етикет для всіх, а це – особисті правила, які вигадую і порушую я. Тож даруйте за екстравагантність, але те, що ви прочитаєте – буквально не повторюйте у домашніх умовах, – застерігає авторка. – Читайте так, як дивитеся на картини Дега, щоб після споглядання його «Танцкласу» хотілося займатися не балетом, а коханням».

Відгуки про Етикет. Школа пані Фреймут

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Етикет. Школа пані Фреймут відгуки

Автори книги Етикет. Школа пані Фреймут

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor2/avtor-olga-frejmut-90x120.jpg
Українська телеведуча, акторка, журналіст. Народилась у місті Новий Розділ Львівської області. Має музичну освіту, змалку навчалася грі на фортепіано, з яким не розлучається донині. Магістр... Подробнее