Bizlit +38 (099) 562-25-63
Ерос і Психея. Кохання і культура в Європі

Ерос і Психея. Кохання і культура в Європі

400 грн
400
1 людина додала у Вишлист
На складі
К-ть сторінок 496 стр
ISBN 978-966-448-126-4
Формат 130x200 мм
Мова українська
Доставка:
  • Вартість від 29 грн
  • Термін доставки 1-4 дні
  • Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
  • Безкоштовна доставка від 1000 грн
  • Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
Гарантія:
  • Повернення, обмін протягом 14 днів
Варіанти оплати:
  • Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
  • Картою VISA або MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

Книжка Володимира Єрмоленка побудована як цикл лекцій — із переліком рекомендованої літератури до кожного розділу. Проте вже від перших сторінок читач збагне, що це чистісінька омана, адже твір сприйматиметься не як академічний текст, а радше як захопливий роман. Ви зустрінетеся з французькими, німецькими, італійськими, британськими, австрійськими, єврейськими та українськими текстами.

Україн­ські теми тут тісно сплетені з європейськими: автор не лише намагається поглянути на українських авторок та авторів (Марко Вовчок, Леся Україн­ка, Володимир Винниченко, Юрій Косач) крізь загальноєвропейські теми, а також торкається європейських сюжетів (образ Мазепи в європейській літературі; творчість Захер-Мазоха), які безпосередньо зачіпають український ґрунт.

Рекомендовано до друку рішенням Вченої ради факультету гуманітарних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» (Протокол № 2 від 20 березня 2023 року).

Показати повністю
Відгуки про Ерос і Психея. Кохання і культура в Європі
0 / 5
Залишити відгук
Володимир Єрмоленко

Український філософ, публіцист та есеїст.

Народився у Києві. Освіту здобув у Національному університеті «Києво-Могилянська академія» та Центральноєвропейському університеті в Будапешті. Здобув науковий ступінь кандидата філософських наук та доктора політичних студій (Школа високих студій суспільних наук: EHESS, Париж). Зараз викладає у Києво-Могилянській академії.

У 2011 році вийшла його перша книга «Оповідач і філософ: Вальтер Беньямін та його час».

Інші книжки цього автора

Далекі близькі

Володимир Єрмоленко

350 грн

Нема в продажі

Ловець океану

Володимир Єрмоленко

200 грн

Нема в продажі

Ви дивились

Фотографії