Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Ефект плацебо. Коли розум стає матерією

Код товара: 100722
Ефект плацебо. Коли розум стає матерією книга купить

Автор: Джо Диспенза

Издательство: BookChef
Код товара: 100722
180 грн
180

8 человек добавили в Вишлист

Ожидается
Ожидаем поставку до 14 дней. Сроки уточняйте у менеджера

Автор: Джо Диспенза

Издательство: BookChef

Переплет

Твердый

К-во страниц

400 стр

ISBN

978-617-7559-04-6

Формат

135х205 мм

Вес

38 г

Язык

украинский

Описание книги Ефект плацебо. Коли розум стає матерією

ТРИ ПРИЧИНИ ДЛЯ ПОКУПКИ

  • Світовий бестселер, продано понад 3 000 000 екземплярів
  • Дізнайтеся, як за допомогою правильного мислення виправити характер, позбутися шкідливих звичок, нав'язливих станів і важко виліковних хвороб
  • Автор опирається на останні відкриття у фізіології і квантовій фізиці

АНОТАЦІЯ

Джо Диспенза (1961) — доктор хіропрактики, автор унікальної програми транформації життя, до створення якої його спонукав особистий нещасний випадок. Опісля того, як Джо Диспенза збила автівка, лікарі пророкували не найкраще майбутнє з постійним болем, пропонуючи поставити імпланти в хребет, щоб Диспенза бодай якось міг рухатися.

Утім доктор Джо відважився кинути виклик традиційній медицині і замірився відновити здоров’я силою думки. І вже через 9 місяців по трагедії знову міг ходити. Тож чи можна зцілитися лишень силою думки — без препаратів і хірургічного втручання? Це відбувається набагато частіше, ніж ми гадаємо.

Феноменальні наукові дослідження, засновані на відкриттях у галузі нейробіології, психології, гіпнозу і квантової фізики, довели: мозок не розмежовує уявні переживання і реальність. Тож ми можемо вибудовувати своє життя за власними бажаннями. Оскільки в кожного з нас вбудована можливість зцілення. Саме про це детально йдеться у книзі «Ефект плацебо», де скрупульозно описано, як (не)діють різноманітні ліки і психотерапевтечні практики, а також наведено купу реальних прикладів зцілення пересічних людей — пацієнтів доктора Джо Диспенза.

РЕЦЕНЗІЇ

"Ефект плацебо" - книга, яка вже допомогла зцілитися багатьом людям, кардинально змінила їхнє життя. Автор Джо Диспенза - авторитетний доктор нейрофізіології, зібрав унікальні дослідження з галузі нейробіології, психології, гіпнозу та навіть квантової фізики, щоби пояснити, що таке плацебо та як це працює в реальному житті. Книга дає натхнення та надію. Читаючи історії людей, які зцілилися від хвороб - як серйозних, так і незначних - кожна людина зможе повірити в те, що немає нічого неможливого.

Автор, спираючись на проведені дослідження, впевнений, що причина в негативних програмах, які ніби "встановлені" в нашу підсвідомість, але їх завжди можна "налаштувати" на позитивні. Яким чином? Про це Ви дізнаєтеся із книги "Ефект плацебо"

Отзывы о Ефект плацебо. Коли розум стає матерією

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Ефект плацебо. Коли розум стає матерією отзывы

Авторы книги Ефект плацебо. Коли розум стає матерією

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-joe-dispenza-90x120.png
Джо Диспезна (1961) — доктор хіропрактики, автор унікальної програми транформації життя, до створення якої його спонукав особистий нещасний випадок. Опісля того, як Джо Диспенза збила автівка,... Подробнее