Дональд Норман — основатель одной из ведущих компаний в области дизайна Nielsen Norman Group, бывший вице-президент Apple, профессор информатики Северо-Западного университета. Автор 11 книг по дизайну.
Дизайн для кращого світу. Значущий, стійкий, орієнтований на людство
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
У «Дизайні для кращого світу» Дон Норман досліджує етику сучасного дизайну, проблеми штучності, освіти, перевиробництва та штучного інтелекту. Сьогоднішній світ — це безлад — вважає Дон Норман. Але ми можемо це змінити, впливаючи на людську поведінку. У своїй книзі він описує три основні аспекти дизайну, для кращого світу: значущість, стійкість, орієнтованість на людство.
“Дизайн для кращого світу” відкриває очі на те, що ми робимо не так, а також дає чіткі, аргументовані інструкції, як зробити світ кращим. Досвід Дона Нормана як науковця, так і керівника бізнесу допомагає показати, як запроваджувати зміни, зберігаючи успішну економіку. Тож нехай ця книга стане початком змін на краще.