Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Давати і брати. Революційний підхід до успіху

Код товара: 108422
Давати і брати. Революційний підхід до успіху книга купить

Автор: Адам Грант

Издательство: Yakaboo Publishing
Код товара: 108422
240 грн
240

1 человек добавил в Вишлист

На складе

Автор: Адам Грант

Издательство: Yakaboo Publishing

Переплет

Твердый

К-во страниц

432 стр

ISBN

978-617-7544-13-4

Формат

145х215 мм

Язык

українська

Описание книги Давати і брати. Революційний підхід до успіху

Доктор психології Адам Ґрант, професор Уортонської школи бізнесу, дає глибоко вмотивовану й неочікувану відповідь на утопічне питання: «Чи можливо досягти суттєвого успіху, допомагаючи іншим на шляху до нього». Автор розвінчує міфи щодо вродженого таланту і вигорання альтруїстів, пояснює ефект «килимка для ніг», довголіття волонтерів і шарм незграбних геніїв.

Спираючись на результати численних досліджень на перетині психології та соціології, Адам Ґрант розкриває внутрішні мотиви, переваги і слабини людей, схильних «давати». Досліджуючи життя та кар’єрний шлях топ-керівників міжнародних корпорацій, успішних підприємців, юристів, венчурних інвесторів, програмістів, спортсменів, викладачів та меценатів, обговорюючи з ними спроби, помилки і дієві стилі взаємодії, автор з’ясовує, що допомагає успішним «давачам» досягати власних цілей і дотримуватися своїх пріоритетів у професійному та приватному житті.

«Давати і брати» стала книжкою року за версією iTunes, Amazon, Financial Times та Wall Street Journal і є маст-рідом для лідерів, керівників та підприємців, як стверджують Опра Уїнфрі, журналів Fortune та Inc. і газети Washington Post. Вона містить практичні кейси еволюції альтруїстів бізнесового, корпоративного, кар’єрного та особистісного рівня, розібрані з академічною ретельністю та викладені в легкому, дотепному та щирому тексті беззаперечно успішного альтруїста Адама. 

Отзывы о Давати і брати. Революційний підхід до успіху

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Давати і брати. Революційний підхід до успіху отзывы

Авторы книги Давати і брати. Революційний підхід до успіху

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-adam-grant-90x120.jpg
Адам Грант — самый молодой и самый популярный среди студентов профессор Уортонской школы бизнеса. Посвятил более десяти лет профессиональной жизни изучению психологии взаимоотношений в самых разных... Подробнее