Bizlit +380995622563
Є в наявності

Человек цифровой. Четвертая революция в истории человечества, которая затронет каждого

Код товару: 102463
Код товару: 102463
514 грн
514

6 людин додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

304 стр

ISBN

978-5-00117-732-6

Формат

170х240 мм

Мова

російська

Опис книги Человек цифровой. Четвертая революция в истории человечества, которая затронет каждого

Четверта промислова революція радикально змінить сферу фінансових послуг, зробить світ по-справжньому глобальним і швидкісним і дозволить перемогти бідність. Однак нові технології руйнівні для традиційних фінансових інститутів, зокрема банків.

Кріс Скіннер бачить вихід в випереджальних ринок IT-рішеннях (саме в цей повинні інвестувати банки, а не в підтримку застарілої інфраструктури). Він також розповідає про ризики і складнощі впровадження. Глибинна перебудова всіх механізмів взаємодії в суспільстві, викликана четвертої промисловою революцією. Нові технології змінили те, як ми спілкуємося, торгуємо і укладаємо угоди.

Ця книга - дорожня карта найближчого майбутнього. Керівництво для цифрового покоління фінансистів і онлайн-підприємців, як швидко вбудується в глобальну економіку, максимально перейшовши в онлайн, і уникнути ризиків. Скіннер розповідає про еволюцію фінансового сектора від давнини до нинішньої цифрової революції і пояснює, які структурні зміни тягнуть за собою онлайн-торгівля, електронні транзакції, мобільні гаманці, цифровий «слід», торгові платформи і майданчики, впровадження ІІ, зростання FinTech.

Він пророкує падіння традиційних банків і закликає якомога швидше йти в цифру, переосмисливши свою ділову практику і адаптувавши її до нових учасників ринку і нових технологій: від ІІ до блокчейна і DLT. В інтернеті цінностей і інтернеті речей на перший план виходять гнучкість і швидкість змін, вміння швидко маневрувати і розвертатися до нових цілей і нових можливостей на ринку цифрових фінансових послуг.

Від автора:

Розгортається не тільки нова індустріальна і технологічна революція, революційним змінам піддається саме людство. Останньою великою епохою змін в історії людства була Промислова революція. До цього був період виникнення цивілізацій в ході Другої революції, яка розгорталася в історії людства п'ять тисяч років тому. Ще раніше відбулася перша велика революція - виникнення людства як такого.

Однак, ніхто не писав про революційну трансформації людської природи, по крайней мере, мені про це не відомо. Ось чому цей феномен настільки мене займає. Колосальний ефект цифрової революції, з якої починається четверта ера в історії людства, полягає в тому, що вперше всі ми опинилися на зв'язку один з одним.

Сьогодні 7,5 мільярда чоловік, ще десять років тому не мали можливості спілкуватися один з одним, можуть миттєво телефонувати по мобільному телефону. Отримавши завдяки новим технологіям такий зв'язок, ми відразу перетворили звичайний телефон в більш інтелектуальне пристрій - апарат для угод. Отже, вперше всі ми отримали можливість здійснювати транзакції і торгувати один з одним в реальному часі, один на один. Воістину це тектонічний злам, і саме на ньому я зосереджуся в цій книзі.

Для кого ця книга

  • Для фінансистів, економістів і бухгалтерів, бізнес-аналітиків, фахівців з Фінтех і блокчейну.
  • Для всіх, хто цікавиться нової цифрової реальністю і тим, що вона робить з економікою, державою і людською природою.

Відгуки про Человек цифровой. Четвертая революция в истории человечества, которая затронет каждого

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Человек цифровой. Четвертая революция в истории человечества, которая затронет каждого відгуки

Автори книги Человек цифровой. Четвертая революция в истории человечества, которая затронет каждого

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-kris-skinner-90x120.jpg
Крис Скиннер — президент научно-аналитического центра Balatro и глава европейского сетевого форума the Financial Services Club. Автор 9 книг. Выступает как эксперт в банковской сфере для программ... Подробнее