Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Будь кем хочешь! Получай всё, что хочешь!

Код товару: 91550
Будь кем хочешь! Получай всё, что хочешь! книга купить

Автор: Крис Прентисс

Видавництво: Попурри
Код товару: 91550
164 грн
164

16 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Автор: Крис Прентисс

Видавництво: Попурри

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

272 стр

ISBN

978-985-15-3163-5

Формат

145х200 мм

Мова

російська

Опис книги Будь кем хочешь! Получай всё, что хочешь!

Що б ви зараз не робили, хоч би там вірили і якими б не були ваші нинішні обставини, у вас є ВСЕ, щоб стати тим, ким хочете бути, і мати те, що хочете мати. Все залежить тільки від ваших думок. Щоб стати тією людиною, яку ви бачите в своїх мріях, і здійснити свої найзаповітніші бажання, створити прекрасні особисті стосунки, знайти необхідні матеріальні блага та інші атрибути солодкого життя, вам потрібно всього лише змінити спосіб досягнення своїх цілей. Кріс Прентісс дає вам ефективний план змін - крок за кроком він детально покаже вам, що потрібно робити для виконання будь-яких бажань. Ви дізнаєтеся, що дійсно здатні перевернути свій світ, і будете дякувати той день, коли ця книга увійшла у ваше життя!

Незалежне думку

думкою поділився - Олексій Бугару

Вважаю дану книгу дуже важливою на життєвому шляху будь-якої людини. Я прочитав багато книг на тему як отримати бажане, як зрозуміти і стати ким хочеш і ін., Але ця книга Кріса Прентісс абсолютно унікальна у всьому розмаїтті подібної літератури. Ця книга є реальною. "Будь ким хочеш! Отримуй все, що хочеш! ", Це не просто розповідь людини, у якого все склалося в житті, а він просто красивими фразами розповідає, що вам робити. Це розповідь людини, яка пройшла нереальні життєві труднощі, ознайомитися з ними вдалося відвідавши його особистий сайт chrisprentiss.com. Настійно рекомендую уважно його вивчити. Автор на суворої практиці вивчив, що можна стати ким хочеш і отримати все, що хочеш.

Книга змусила добряче попрацювати. Мене настільки все вразило, що опрацьовував кожен параграф, робив все вправи, які все цікаві і зрозумілі.

Поділюся коротко, що вдалося для себе виділити і завчити. Всі проблеми у вашому житті - це тренувальні ситуації. Сприймайте будь-яку проблему, як тренування. Уявіть, що життя вам дає завдання. Як тільки ви з ним впораєтеся, то більше такої проблеми не буде. Головне відношення. Всі проблемні ситуації виникають виключно для вашого блага. Будь-яка проблема покликана нас навчити чого-небудь.

Книга нетипова і не схожа на всі інші з даної тематики. Вона дійсно фокусує увагу на певних проблемах, вирішивши які ми відчуємо задоволення і прийдемо до успіху. Автор фокусує увагу, що ми з Всесвіту одне ціле, вона відчуває і реагує на нас.

Читати книгу необхідно поступово, не поспішаючи, опрацьовуючи кожну главу. Книга дуже потужна і перевертає свідомість.

Відгуки про Будь кем хочешь! Получай всё, что хочешь!

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Будь кем хочешь! Получай всё, что хочешь! відгуки