Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Битва за Бога. История фундаментализма

Код товару: 96834
Код товару: 96834
465 грн
465

13 людин додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

502 стр

ISBN

978-5-91671-759-4

Формат

145х215 мм

Вага

750 г

Мова

російська

Опис книги Битва за Бога. История фундаментализма

Цитата
«Фундаменталісти представляють себе борцями з тієї темною силою, що загрожує знищити найсвятіше для них, а воюючим сторонам вкрай важко встати на точку зору супротивника. Модернізація, як ми побачимо, дійсно розколола суспільство на два полюси, проте іноді, щоб запобігти ескалації конфлікту, ми повинні спробувати зрозуміти біль і страхи протилежного боку. Тим, хто (як і я) цінує свободи і досягнення сучасної епохи, важко усвідомити, чому релігійних фундаменталістів вони наводять страху. І тим не менше модернізація часто сприймається не як звільнення, а як агресія ».
Карен Армстронг


Про що книга «Битва за Бога: Історія фундаменталізму»
Одна з тих рідкісних книг, в яких блискуче поєднуються наукова строгість і популярність викладу. Автор вивчає найгострішу проблему сьогоднішнього часу - феномен фундаменталізму, аналізуючи відповідні течії в християнстві, іудаїзмі та ісламі.

Чому книга «Битва за Бога» гідна прочитання
Грунтуючись на фактах, Карен Армстронг розкриває коріння фундаменталізму, причини його виникнення, розвитку і перспективи протистояння сучасного світу модерну, принципи якого виникли на зорі Нового часу, і захисників традиційних релігійних цінностей.

Для кого ця книга
Адресується широкому колу читачів, які цікавляться політичними, ідеологічними та культурологічними проблемами сучасності, історією релігії і її сучасним станом.

Відгуки про Битва за Бога. История фундаментализма

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Битва за Бога. История фундаментализма відгуки

Автори книги Битва за Бога. История фундаментализма

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor2/avtor-karen-armstrong-90x120.jpg
Карен Армстронг (род. 14.11.1944) - известный историк религии, автор множества книг на религиозные темы, переведенных на сорок языков. Кроме того, она сняла три документальных телефильма и приняла... Подробнее