Bizlit +380995622563
Є в наявності

Анатомия цвета. Об истории красок и цветовых решениях в интерьере

Код товару: 114911
Код товару: 114911
1130 грн
1130

2 людини додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

336 стр

ISBN

978-5-00146-326-9

Мова

російська

Опис книги Анатомия цвета. Об истории красок и цветовых решениях в интерьере

Історик і експерт по фарбах Патрік Бейті розповідає про розвиток пігментів і фарб, колірних систем і стандартів, а також про їх вплив на колірні рішення інтер'єрів протягом декількох століть: з 1650-х до 1960-х.

Ви дізнаєтеся про найпопулярніші і дорогих кольорах з натуральних пігментів минулого (що добувалися з грунту, різних мінералів і навіть живих організмів) і вплив технічного прогресу на стійкість фарб; складі, видах і відмінностях матеріалів для покриття внутрішніх і зовнішніх поверхонь будівель.

Крім того, тут ви знайдете більше 1000 унікальних фотографій інтер'єрів і сторінок архівних книг. Чому основні кольори були популярні на кухнях в повоєнний час? Чому в епоху ар-деко в моді були плавні лінії і пастельні відтінки? Книга Патрика Бейті відповість на ці та багато інших питань.

Від автора

Не всі знайомі з теорією кольору, але багато хто вибирає гармонійні поєднання інтуїтивно. Займаючись реставрацією побудованої в 1740-х картинної галереї Темпл-Ньюсам в Лідсі, на півночі Англії, я з подивом виявив, що спочатку стелю пофарбували блідо-рожевою фарбою, а стіни темно-зеленою. Класичне поєднання додаткових квітів застосували за століття до першої публікації теорії кольору англійською мовою.

Колір буває радісним. Він піднімає настрій, бадьорить або дарує умиротворення. Вибір колірної гами говорить про ступінь конформізму людини, його прагнення і художній смак. Для відтворення інтер'єрів будинків історичних особистостей важливо знати термінологію і історію кольору. Зараз вже можна поставити діагноз початкові кольори фарб і максимально наближати обстановку до оригіналу.

Відгуки про Анатомия цвета. Об истории красок и цветовых решениях в интерьере

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Анатомия цвета. Об истории красок и цветовых решениях в интерьере відгуки

Автори книги Анатомия цвета. Об истории красок и цветовых решениях в интерьере

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Патрик Бейти — историк архитектурных красок. Закончил школу Святого Бенедикта в Лондоне, более 10 лет служил в вооруженных силах, после чего присоединился к семейному бизнесу — магазину Papers and... Подробнее