Дейл Бредесен - всесвітньо визнаний експерт в механізмах нейродегенеративних захворювань, таких як хвороба Альцгеймера. Він закінчив Каліфорнійський Технологічний Інститут, після цього отримав ступінь магістра в Університеті Дьюка, штат Північна Кароліна. Доктор Бредесен керував Програмою старіння в Інституті Бернхема. З 1998 році працює в Інституті Дослідження Процесів Старіння (The Buck Institute for Research on Aging) як один із засновників та Генеральний Директор.
Альцгеймер — не вирок!
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
- В книзі запропоновано нову можливість запобігання і лікування на ранніх стадіях хвороби Альцгеймера.
- Автор книги - відомй у всьому світі нейрохірург, який провів багато досліджень хвороби Альцгеймера.
- В книзі запропоновано практичні дії, необхідні для попередження або ж зцілення хвороби.
Кожен знає когось, хто видужав від раку, але й досі ніхто не згадає нікого, хто видужав від хвороби Альцгеймера. У книжці «Альцгеймер — не вирок!», що змінює парадигму, доктор медицини Дейл Бредесен наводить найдієвіші поради щодо профілактики, запобігання, а можливо, й перемоги в двобої з хворобою Альцгеймера.
У книжці зауважено, що хвороба Альцгеймера — це не лише одне захворювання, як наразі вважають, а аж три. Автор означує 36 метаболічних чинників (живильні мікроелементи, гормональний рівень, сон), які можуть викликати «скорочення» в мозку і знизити когнітивні функції. У протоколі ReCODE, що є результатом понад 20 років досліджень деменції, автор наводить рекомендації щодо відновити балансу метаболічних чинників шляхом зміни способу життя, приймаючи різноманітних вітамінів і зміни раціону харчування, підвищення фізичної активності й зниження стресових ситуацій. Результати дотримання рекомендацій вражають! Із перших десяти пацієнтів дослідження дев’ятеро показали значне поліпшення когнітивних функцій уже через 3–6 місяців.
«Альцгеймер — не вирок!» дарує нові надії широкому загалу пацієнтів, няням, лікарям і лікувальним центрам, дає змогу зазирнути всередину науки і пропонує покроковий план, який фундаментально змінить наше сприйняття хвороби Альцгеймера і навіть те, що ми про неї думаємо.