Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Альцгеймер — не вирок!

Код товара: 102078
Альцгеймер — не вирок! книга купить

Автор: Дейл Бредесен

Издательство: BookChef
Код товара: 102078
170 грн
170

6 человек добавили в Вишлист

На складе

Автор: Дейл Бредесен

Издательство: BookChef

Переплет

Твердый

К-во страниц

336 стр

ISBN

978-617-7559-29-9

Формат

128х200 мм

Язык

українська

Описание книги Альцгеймер — не вирок!

  • В книзі запропоновано нову можливість запобігання і лікування на ранніх стадіях хвороби Альцгеймера.
  • Автор книги - відомй у всьому світі нейрохірург, який провів багато досліджень хвороби Альцгеймера.
  • В книзі запропоновано практичні дії, необхідні для попередження або ж зцілення хвороби. 

Кожен знає когось, хто видужав від раку, але й досі ніхто не згадає нікого, хто видужав від хвороби Альцгеймера. У книжці «Альцгеймер — не вирок!», що змінює парадигму, доктор медицини Дейл Бредесен наводить найдієвіші поради щодо профілактики, запобігання, а можливо, й перемоги в двобої з хворобою Альцгеймера.

У книжці зауважено, що хвороба Альцгеймера — це не лише одне захворювання, як наразі вважають, а аж три. Автор означує 36 метаболічних чинників (живильні мікроелементи, гормональний рівень, сон), які можуть викликати «скорочення» в мозку і знизити когнітивні функції. У протоколі ReCODE, що є результатом понад 20 років досліджень деменції, автор наводить рекомендації щодо відновити балансу метаболічних чинників шляхом зміни способу життя, приймаючи різноманітних вітамінів і зміни раціону харчування, підвищення фізичної активності й зниження стресових ситуацій. Результати дотримання рекомендацій вражають! Із перших десяти пацієнтів дослідження дев’ятеро показали значне поліпшення когнітивних функцій уже через 3–6 місяців.

«Альцгеймер — не вирок!» дарує нові надії широкому загалу пацієнтів, няням, лікарям і лікувальним центрам, дає змогу зазирнути всередину науки і пропонує покроковий план, який фундаментально змінить наше сприйняття хвороби Альцгеймера і навіть те, що ми про неї думаємо.

Отзывы о Альцгеймер — не вирок!

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Альцгеймер — не вирок! отзывы

Авторы книги Альцгеймер — не вирок!

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-dejl-bredesen-90x120.jpg
Дейл Бредесен - всесвітньо визнаний експерт в механізмах нейродегенеративних захворювань, таких як хвороба Альцгеймера. Він закінчив Каліфорнійський Технологічний Інститут, після цього отримав... Подробнее