Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Акварельные пейзажи. Основы, техники, эксперименты

Код товару: 99632
Код товару: 99632
485 грн
485

28 людин додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

176 стр

ISBN

978-5-00100-822-4

Формат

170x240 мм

Вага

915 г

Мова

російська

Опис книги Акварельные пейзажи. Основы, техники, эксперименты

Про книгу

Як легко і впевнено малювати акварельні пейзажі? Як домагатися потрібних ефектів в своїх роботах? Практична інформація і покрокові пояснення з книги Террі Харрісона стануть джерелом натхнення для художників будь-якого рівня. Спираючись на багаторічний досвід художника і викладача, автор ділиться своєю любов'ю до акварелі і пояснює, як створювати красиві, яскраві малюнки, наповнені світлом і повітрям, за допомогою простих технік роботи пензлем.

Навчившись правильно підбирати кисті і освоївши основні прийоми роботи з аквареллю, ви зможете створювати чудові краєвиди: венеціанські вулички, засніжені рівнини, тропічні пляжі і багато інших.

Від автора

Як би я хотів, щоб у мене була така книга, коли я починав малювати аквареллю. Автори декількох прочитаних мною тоді книг безсумнівно були талановитими художниками, але мені як новачку в них все здавалося неймовірно складним, тому я вирішив написати книгу, яку сам хотів би прочитати. У ній я розповім про роботу пензлем, виборі фарб і інших матеріалів, а також про техніках - мокрим по мокрому, мокрим по сухому і застосування маскує рідини.

Вивчати нові техніки, звичайно, добре, але що малювати? Я пропоную кілька покрокових уроків і безліч красивих малюнків для копіювання, деякі були намальовані спеціально для цієї книги.

Для кого ця книга

Для початківців художників.

Для тих, хто мріє навчитися малювати аквареллю.

Для досвідчених художників, які хочуть удосконалюватися.

Відгуки про Акварельные пейзажи. Основы, техники, эксперименты

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Акварельные пейзажи. Основы, техники, эксперименты відгуки

Автори книги Акварельные пейзажи. Основы, техники, эксперименты

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-terri-harrison-90x120.jpg
Терри Харрисон вырос в Норфолке. В детстве он не получил специального художественного образования и не собирался становиться художником. Но в пятнадцать лет, переехав в Хэмпшир, он попал к... Подробнее