Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Акварель без правил. Техники, эксперименты, практические советы

Код товару: 97271
2

Автор: Джин Хэйнс

Видавництво: Манн, Иванов и Фербер
Код товару: 97271
450 грн
450

26 людин додали у Вишлист

| 2
Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Автор: Джин Хэйнс

Видавництво: Манн, Иванов и Фербер

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

128 стр

ISBN

978-5-00100-927-6

Формат

220х290 мм

Вага

840 г

Мова

російська

4.00 5 2

Опис книги Акварель без правил. Техники, эксперименты, практические советы

Про книгу

Медитативна, заспокійлива і заспокійлива акварельний живопис дає відчуття контролю і підвищує самооцінку будь-якого без необхідності ставити мету, а процес сам по собі приносить радість. У цій книзі продемонстровано, як знайти спокій і збагатити погляд на світ за допомогою рухів пензлем по папері.

Разом з професійної художницею Джин Хейнс ви вирушите в барвисте подорож. Вона покаже вам, як звести нанівець всі свої тривоги ніжними і плавними мазками аквареллю на папері.

Джин Хейнс пропонує обережний, що не лякає підхід до акварельного живопису, дуже свіжий. Вона стверджує, що дорослі, які хочуть навчитися малювати, занадто стурбовані результатом, створенням чогось гідного, щоб повісити в раму, і не виправдавши власних сподівань, здаються. Або ще гірше - не отримують ніякого задоволення, і кидають ще раніше. Автор же пропонує ідею про те, що просто гра з кольором на папері і є результат, і що б не вийшло в результаті, це вторинне по відношенню до отримання задоволення від процесу.

Все, що потрібно для вправ по цій книзі - кілька тюбиків фарби, дві кисті, папір і вода. Автор наводить дуже прості, доступні приклади того, як цікаво просто малювати пензлем з фарбою на білому папері, і розповідає, що це може заспокоїти, принести задоволення, і що процес важливіший за результат.

Для кого ця книга

Для всіх, хто закоханий в акварель.

Відгуки про Акварель без правил. Техники, эксперименты, практические советы

4.00 / 5


5 зірок

1

4 зірки

0

3 зірки

1

2 зірки

0

1 зірка

0


Акварель без правил. Техники, эксперименты, практические советы відгуки

Автори книги Акварель без правил. Техники, эксперименты, практические советы

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Член «Общества женщин-художников», международно признанный акварелист Джин Хейнс известна своей приверженностью к любимому материалу. Она жила в разных странах и много путешествовала, что дало ей... Подробнее