Bizlit +380995622563
Немає в наявності

А у меня получится?

Код товару: 1590
Код товару: 1590
269 грн
269

19 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

192 стр

ISBN

978-5-00057-418-8

Формат

145х215 мм

Мова

російська

Опис книги А у меня получится?

«А я б зміг так?» Багато хто з нас задаються таким питанням, коли чують про чергове досягнення когось із нашого ближнього або далекого оточення або про успіхи відомих людей. Колега кинув роботу і поїхав в подорож по країнах Європи на велосипеді? Відомий підприємець відкрив черговий успішний бізнес? Люди домагаються свого, а не проводять день за днем ​​в мріях, боячись змінити звичного і комфортному ритму життя ... А я б зміг?

Саймон Хартлі у своїй книзі переконливо доводить: ви можете! Будь-виклик в житті і кар'єрі може бути страшним, але напевно приведе вас до позитивних змін. Головне - усвідомити, що без труднощів і виходу з власної зони комфорту вам залишиться тільки радіти чи заздрити досягненням інших людей. Автор розповідає, що робити, щоб домогтися свого, ілюструючи це прикладами успішних людей, які вже пройшли свій непростий шлях до мети.

З книги ви дізнаєтеся, як підготувати себе до змін, з якими проблемами ви зіштовхнетеся на шляху до мети і як ви зміните своє життя на краще. Книга допоможе вам:

  • побороти в собі обмежують і лякаючі думки, що заважають змінам;
  • почати мислити масштабно і ставити перед собою значущі завдання;
  • впоратися з труднощами і проблемами на шляху до мети і зробити перший - найскладніший - крок з вашої зони комфорту.

Для кого ця книга

Для всіх, хто боїться змін, але хоче домогтися більшого в житті і кар'єрі. І для тих, хто звик сумніватися в собі і своїх можливостях.

Відгуки про А у меня получится?

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


А у меня получится? відгуки

Автори книги А у меня получится?

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Признанный эксперт по спортивной психологии, коуч по продуктивности. Консультирует как спортсменов, так и лидеров бизнеса. На протяжении 20 лет работает с чемпионами мира, обладателями мировых... Подробнее