Bizlit +380995622563
Немає в наявності

55+. Полезные советы для нескучной жизни на пенсии

Код товару: 98599

Автор: Хайрам Смит

Видавництво: Альпина Паблишер
Код товару: 98599
215 грн
215

6 людин додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Автор: Хайрам Смит

Видавництво: Альпина Паблишер

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

198 стр

ISBN

978-5-9614-6540-2

Формат

145х215 мм

Вага

330 г

Мова

російська

Опис книги 55+. Полезные советы для нескучной жизни на пенсии

Цитата
«Ці роки можуть виявитися кращою частиною вашого життя!».
Хайрам Сміт


Про що книга
Вихід на пенсію завжди пов'язаний з великими змінами. Вивільняється багато вільного часу, і не завжди зрозуміло, чим його зайняти. Змінюється звичне коло спілкування, рівень доходу і ставлення до життя в цілому. Як не нудьгувати без роботи, не піддатися нудьзі і наповнити радістю кожен день заслуженого відпочинку? Які нові види діяльності можна освоїти? Як заробляти більше, якщо не влаштовує розмір пенсії? Як підтримувати себе в тонусі, займатися здоров'ям і залишатися в доброму гуморі? Як зав'язати нові знайомства, якщо є потреба в активному спілкуванні?

Мудрі поради Хайрама Сміта, письменника, бізнесмена і пенсіонера, яка не вважає себе таким в класичному розумінні цього слова, допоможуть вам зробити щасливими себе і оточуючих, дивитися в майбутнє з цікавістю і оптимізмом.

Чому книга гідна прочитання

  • Актуальні приклади з реального життя, результати досліджень та багатий власний досвід автора роблять книгу надзвичайно цікавою.
  • Книга дає відповіді на важливі питання, з якими стикається практично кожен пенсіонер: чим зайняти вільний час, який раніше без залишку віддавалася роботі; як зберегти фізичне і психічне здоров'я і продовжувати розвиватися інтелектуально і духовно; як заповнити брак спілкування з колегами і розширити своє коло знайомств, щоб не страждати від самотності; і соціальної ізоляції; як не перетворитися на незадоволеного буркотуна, скаржиться на несправедливість обставин; де знайти додаткові джерела доходу, щоб поліпшити своє матеріальне становище; як втілити в життя свою мрію, якщо до сих пір на це не вистачало часу і сміливості.
  • поради автора допоможуть вам зрозуміти всі плюси життя на пенсії, навчитися розподіляти свої час, сили і ресурси так, щоб з інтересом проводити кожен день і приносити велику користь оточуючим.

Для кого ця книга
Для вікової читацької аудиторії: пенсіонери і збираються вийти на пенсію найближчим часом.

Відгуки про 55+. Полезные советы для нескучной жизни на пенсии

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


55+. Полезные советы для нескучной жизни на пенсии відгуки

Автори книги 55+. Полезные советы для нескучной жизни на пенсии

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-hajram-smit-90x120.jpg
 Успешный бизнесмен, писатель и блестящий оратор. В течение последних четырех десятилетий он помогал людям научиться эффективно управлять личной и профессиональной жизнью, целями и временем.... Подробнее