Bizlit +380995622563
Немає в наявності

50 акварельных этюдов. Краткий курс живописи от простого к сложному

Код товару: 102631
Код товару: 102631
395 грн
395

11 людин додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

144 стр

ISBN

978-5-00117-855-2

Формат

220х290 мм

Мова

російська

Опис книги 50 акварельных этюдов. Краткий курс живописи от простого к сложному

Книга вчить малювати акварельними фарбами і вдосконалювати свої навички в 50 уроках зі зростаючим рівнем складності. Ви новачок, якого лякає чистий аркуш акварельного паперу? Або вже пробували малювати аквареллю, але хотіли б поліпшити свою майстерність? Ця книга стане тим терплячим учителем, якого ви чекали. У ній ви знайдете докладний курс по акварельного живопису, що складається з 50 уроків.

Від заливок суцільним кольором - до вільного малювання! Від елементарного натюрморту до вишуканого портрета в техніці гризайль, від перших дослідів з композицією до динамічного поєднання різних жанрів і прийомів. З кожним уроком ви будете додавати до свого арсеналу нові техніки і предмети. А до кінця книги ви створите 50 етюдів - готове портфоліо художника-початківця.

Книга мотивує взятися за пензель і почати творити, тому що в якості об'єктів для малювання використовуються предмети з повсякденного вжитку. Навчившись малювати їх, ви перейдете до пейзажів і навіть зможете розповідати історії в своїх картинах. Ви освоїте різні техніки: від простих кольорових заливок до роботи з тушшю, експресивних штрихів і використання світла.

Від автора

В основі цієї книги - проста ідея. Ми почнемо з повсякденних речей, які знайдуться у кожного вдома. У міру того як ви почнете малювати впевненіше, я запропоную вам вийти з дому з Скетчбук і почати досліджувати своє місто і його околиці. Хоча темою моїх етюдів стали предмети, будівлі і природа в околицях мого міста, сподіваюся, ви зможете знайти щось подібне поруч з вашим будинком. Розглядати навколишній світ очима художника-аквареліста дуже цікаво. Це може стати початком захоплюючого шляху. Сподіваюся, моя книга допоможе вам зробити перші кроки.

Для кого

Книга для початківців художників, які хочуть освоїти навички малювання акварельними фарбами.

Відгуки про 50 акварельных этюдов. Краткий курс живописи от простого к сложному

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


50 акварельных этюдов. Краткий курс живописи от простого к сложному відгуки

Автори книги 50 акварельных этюдов. Краткий курс живописи от простого к сложному

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-uil-friborn-90x120.png
Уил Фриборн — один из самых известных шотландских художников. Его многогранное творчество охватывает дизайн, иллюстрацию и живопись. Уил изучал экологическое искусство в Художественной школе... Подробнее