Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Комплект трилогії Перший закон Джо Аберкромбі

Комплект трилогії Перший закон Джо Аберкромбі

1650 -5%
1567 грн
1567
0 людей додали у Вишлист
Очікується
Дата надходження поки не відома
Обкладинка Тверда
Формат 135х205 мм
Мова українська
Доставка:
  • Вартість від 29 грн
  • Термін доставки 1-4 дні
  • Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
  • Безкоштовна доставка від 1000 грн
  • Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
Гарантія:
  • Повернення, обмін протягом 14 днів
Варіанти оплати:
  • Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
  • Картою VISA або MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

Комплект складається з трьох книжок:

На лезі клинка

Раніше ніж їх повісять

Останній аргумент королів

На лезі клинка.

Ті, котрі б’ються за владу, не мають союзників, бо в тій війні кожен — твій ворог… Війна між Союзом і варварами Півночі неминуча. Союзу загрожує король-самозванець Бетод, котрий зумів вогнем і мечем об’єднати північні племена, а з півдня не менша загроза йде від кровожерних гурків. І от у цей фатальний для держави час з’являється Перший з-поміж магів Баяз, котрого вже давно вважали мертвим.

Раніше ніж їх повісять.

Він пробачить своїм ворогам. Після їхньої смерті... У Міддерланді настали темні часи. Триває війна між Союзом і королем-самозванцем Бетодом. Інквізитор Ґлокта отримує наказ за будь-яку ціну зберегти місто Дагоску та відтермінувати падіння анклаву. Але це майже неможливо. Перший з-поміж магів Баяз разом з воїном Лоґеном Дев’ятипалим вирушає на край світу. Ця подорож — самогубство. Адже Баяз хоче знайти сховану там магічну зброю, що здатна зупинити будь-кого.

Останній аргумент королів.

Союз переживає непрості часи. Війна проти короля північан Бетода затяглася, країною шириться селянське повстання, а в столиці, Адуа, тривають вибори верховного короля Союзу. Підкуп і шантаж — не єдині інструменти, до яких має вдатися очільник Ґлокта, щоб забезпечити перемогу архілектора Королівської Інквізиції. Та невдовзі у Ґлокти з’являється новий клопіт. З таємничої мандрівки на край світу повернувся Перший з-поміж магів Баяз, і в нього на оці є власний претендент на корону.

Показати повністю
Відгуки про Комплект трилогії Перший закон Джо Аберкромбі
0 / 5
Залишити відгук
Джо Аберкромбі

Джо Аберкромбі народився 31 грудня 1974 року в Ланкастері, графство Ланкашир, Велика Британія. Здобув освіту в Ланкастерській королівській гімназії, вивчав психологію в Манчестерському університеті. 2008 року Аберкромбі став фіналістом премії Джона В. Кемпбелла найкращому молодому письменнику.

Разом з такими письменниками, як Майкл Муркок, Террі Пратчетт та Чайна М’євіль, Джо взяв участь у телевізійному проєкті BBC «Світ фентезі». Опісля письменник видав три самостійні романи: «Найкраще подавати холодним», «Герої» та «Червона країна».

Крім того, 2011 року Аберкромбі підписав контракт із видавництвом «Gollancz» на написання ще чотирьох книжок з подіями у світі «Першого закону», а у 2014–2015 роках імпринти видавництва «HarperCollins», які спеціалізуються на фентезі та дитячій літературі, опублікували підліткову книжкову серію «Потрощене море», що складається з трьох книжок: «Пів короля», «Пів світу» та «Пів війни».

Джо живе в місті Бат, графство Сомерсет, зі своєю дружиною Лу, дочками Ґрейс та Євою і сином Тедді. Більшість свого часу він проводить за написанням гострих, але жартівливих фантастичних романів.

Інші книжки цього автора

На лезі клинка

Джо Аберкромбі

550 грн

На складі

Останній аргумент королів

Джо Аберкромбі

550 грн

На складі

Найкраще подавати холодною

Джо Аберкромбі

550 грн

На складі

Трохи ненависті. Епоха божевілля

Джо Аберкромбі

550 грн

На складі

Проблема з миром. Епоха божевілля

Джо Аберкромбі

550 грн

На складі

Мудрість юрби. Епоха божевілля

Джо Аберкромбі

600 грн

На складі

Комплект трилогії Епоха божевілля

Джо Аберкромбі

1700 -5% 1615 грн

На складі

Ви дивились

Фотографії