Т. Кінгфішер — сучасна американська письменниця-фрилансерка, ілюстраторка, колумністка, докторка наук, авторка книг для дітей, коміксів і графічних романів, лауреатка численних літературних премій та нагород. Авторка видань «Thornhedge», «Nettle and Bone» та інших. Справжнє ім’я письменниці — Урсула Вернон (Ursula Adriane Vernon). Народилася 1977-го року на військовій базі Сполучених Штатів Америки у Японії, у родині військового та художниці.
Виростала в штатах Орегоні та Арізоні. Навчалася за спеціальністю «антропологія» у коледжі Макалестер у Міннесоті. Захистила дисертацію у галузі специфіки еволюційного процесу людини. Її дебютна книга для дітей вийшла друком 2008-го року. Відвідує конгреси, де представляє та продає свої роботи. Була почесною гостею на Midwest FurFest 2004 та 2009, а також на Further Confusion-2010.
Проживає у Піттсборо (Північна Кароліна) разом із чоловіком Кевіном, разом з яким записує подкасти. Працює повний робочий день як ілюстраторка та мисткиня, авторка дитячих книг та історій для дорослої аудиторії під псевдонімом T. Kingfisher. Її специфіка як художниці полягає у використанні цифрових засобів для малювання, а також традиційних, таких як акварель і акрил, більшість її останніх робіт створена за змішаною технікою у вигляді гравюр.
Виконує комерційні замовлення, створює обкладинки книг та зображення для ігор. Лауреатка Webcomics Choice Awards, премії Г’юго, Mythopoeic Award, Nebula та багатьох інших. Авторка постійної рубрики під назвою «Wombat Droppings» у часописі «EMG-Zine». Надзвичайно популярними серед читачів є містична, пригодницька, детективна серія книг «What Moves the Dead», фантастичні історії «Nettle and Bone», «Thornhedge».
Комплект Клятвений солдат (з 2-х книг)
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Комплект складається з двох книг:
Клятвений солдат. Те, що тривожить мерців. Книга 1
Клятвений солдат. Те, що бенкетує вночі. Книга 2
Клятвений солдат. Те, що тривожить мерців. Книга 1.
Алекс Істон отримує листа від подруги дитинства Меделін Ашер, у якому вона просить негайно приїхати до її маєтку у віддаленій сільській місцевості Руравії. Алексу разом з вірним конем Гобом доводилося брати участь у багатьох битвах клятвених солдатів, але навіть їх лякає атмосфера навколо будинку Ашерів і зло, яке в ньому зачаїлося.
Клятвений солдат. Те, що бенкетує вночі. Книга 2.
Після жахіть у маєтку Ашерів Алексу Істону хотілося лише відпочинку і розміреного життя в Парижі. Натомість разом з ординарцем Анґусом довелося вирушити до родинного мисливського будиночка в холодних сірих лісах рідної Ґаллації. І все заради того, щоб задовольнити дослідницьку допитливість їхньої подруги — мікологині-аматорки Євгенії Поттер.