Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Поетичний календар 2017

80 грн
80
14 людей додали у Вишлист
Очікується
Дата надходження поки не відома
К-ть сторінок 13 стр
Формат 150x220 мм
Мова українська
Доставка:
  • Вартість від 29 грн
  • Термін доставки 1-4 дні
  • Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
  • Безкоштовна доставка від 1000 грн
  • Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
Гарантія:
  • Повернення, обмін протягом 14 днів
Варіанти оплати:
  • Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
  • Картою VISA або MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

Настільний  перекидний календар на пружині на 2017 рік, у якому зібрані вірші Ірини Старовойт, Григорія Чубая, Василя Стуса, Юрка Іздрика, Ростислава Мельниківа, Сергія Осоки, Юлії Мусаковської, Катерини Міхаліциної, Григорія Семенчука, Мар`яни Савки, Оксани Куценко та Маріанни Кіяновської. Чудові поезії доповнили яскраві світлини Оксани Тисовської.

А ще Старий Лев приготував для вас сюрприз. У кожному місяці - відривна листівка з віршем, яку можна подарувати найближчим людям.

Дизайн – Назар Гайдучик

Показати повністю
Відгуки про Поетичний календар 2017
0 / 5
Залишити відгук
Юрко Іздрик

Юрій Іздрик (16 серпня 1962, Калуш) — український прозаїк, поет, культуролог, автор концептуального журнального проекту «Четвер». Один із творців станіславського феномену.

Юрко Іздрик народився в м. Калуш на Івано-Франківщині. В школі вчився на відмінно, любив математику, грав у шкільному ансамблі, тоді ж почав цікавитися літературою. Закінчив музичну школу по класу віолончелі та фортепіано, самотужки опанував гру на гітарі та мандоліні.

По закінченні школи вступив на навчання у Львівський політехнічний інститут. У студентські роки вивчав історію мистецтва, відвідував публічні лекції з мистецтвознавства, грав у рок-гурті, брав участь у постановках самодіяльного студентського театру. Після університету почав працювати інженером на Івано-Франківському заводі автоматизованих ливарних машин (1984–1986), згодом — у Калуському науково-дослідному інституті галургії (1986–1990). У 1989 р. розпочалася історія легендарного журналу — «Четвер». Перші два номери були самвидавними.

У 1990 р. Юрко запропонував Андруховичу разом випускати «Четвер», на що той одразу ж погодився. Кілька років митці працювали над журналом разом. Дружні стосунки Ю.Андрухович та Ю.Іздрик підтримують до сьогодні.

Перші твори Іздрика з'явилися друком у самвидавних випусках журналів «Четвер» та «Відрижка» (Польща). Після появи перших творів дехто з критиків вважав, що «Іздрик — це фікція, псевдонім Андруховича». Це й не дивно, адже у деяких творах Іздрика, Андруховича, а також Прохаська перегукуються певні сюжети, герої та навіть фрази, що й об'єднує та вирізняє творців «станіславського феномену» своєю оригінальністю. Після літературного дебюту митець ненадовго перериває письменницьку творчість. Окрім редакції «Четверга», Іздрик починає активно займатися малярством (1990–1994). Про це свідчить участь у численних художніх виставках. Роботи Іздрика-художника користувалися популярністю й зараз знаходяться в приватних колекціях та галереях України, Польщі, Німеччини, Австрії, Іспанії, США, Таїланду.

У 1994 році митець остаточно повертається до літературної творчості та діяльності. Співпрацює з газетою «День», продовжує редагувати «Четвер», займається музикою. Справжнім злетом у літературній творчості Юрка Іздрика став роман «Воццек» (1998). Читачі настільки захопились «книгою про сни у снах» (В.Габор), що перший тираж книги, виданий в Івано-Франківську, був розпроданий за тиждень.

Вже другий рік поспіль Ю.Іздрик займається спільним музичним проектом з поетом та музикантом Григорієм Семенчуком «DrumТИатр».

Зараз живе і працює у Калуші. Автор повісті «Острів Крк» (1994), поетичної збірки «Станіслав і 11 його визволителів» (1996), романів «Воццек» (1996, 1997), «Подвійний Леон» (2000) і «АМтм» (2004), збірки есеїв «Флешка» (2007), «Таке» (2009), «Underwor(l)d» (2011), «Іздрик. Ю» (2013), низки повістей, оповідань, статей з культурології та літературознавства.

Григорий Чубай

Григорій Чубай (1949-1982) — український поет, перекладач. Батько фронтмена групи «Плач Єремії» Тараса Чубая. Навчався в Московському літературному інституті. Автор посмертно виданих збірок дорослої поезії «Говорити, мовчати і говорити знову», «Плач Єремії» та збірки поезій для дітей «Скоромовка не для вовка» («Грані-Т», Схвалено Міністерством освіти та науки України для вивчення у загальноосвітніх навчальних закладах).

Ростислав Мельників

Український поет, літературознавець, редактор, кандидат філологічних наук.

Народився 28 липня 1973 року у с. Подорожнє Кіровоградської області.Дитинство провів на Харківщині. Освіту здобув у Харківському державному педагогічному університеті імені Г.Сковороди (історико-філологічне відділення факультету української мови та літератури).

Працював науковим співробітником у Харківському літературному музеї, учителем історії в Харківській спеціалізованій музичній школі-інтернаті, редактором радіомовлення в Харківській обласній телерадіокомпанії, заступником головного редактора журналу «Книжковий клуб +». З 1998 року і до сьогодні — доцент кафедри української та світової літератури ХНПУ ім. Г. С. Cковороди.

Член Національної спілки журналістів України, Асоціації українських письменників та Національної спілки письменників.

Інші книжки цього автора

Ліниві і ніжні

Юрко Іздрик

405 грн

На складі

Листи до сина

Василь Стус

490 грн

На складі

Василь Стус. Палімпсести

Василь Стус

428 грн

На складі

Мені здалося - я живу завжди. Вибрані твори

Василь Стус

385 грн

На складі

Небо. Кручі. Провалля. Вода

Василь Стус, Дмитро Стус

350 -20% 280 грн

На складі

Василь Стус. Вибране

Василь Стус

240 грн

На складі

Крізь сотні сумнівів я йду до тебе...

Василь Стус

240 грн

На складі

Ви дивились

Фотографії