Bizlit +380995622563
Є в наявності

100% дура

Код товару: 103077
100% дура книга купить
Код товару: 103077
260 грн
260

6 людин додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

191 стр

ISBN

978-617-7672-79-0

Формат

135x205 мм

Мова

російська

Опис книги 100% дура

Про книгу:

Щодня спостерігаючи за новинами по телебаченню і в інтернеті, слухаючи історії, якими діляться близькі і друзі, починаєш відчувати, що з навколишнім світом і інформаційним полем, яке його пронизує, зовсім не все гаразд. Хороших історій і звісток ставати менше, поганих і негативних більше. Динаміка лякає.

Деякі з цих сюжетів змушують жахнутися і задуматися, як взагалі таке могло статися ?! Натхненні бажанням не тільки написати цікаву книгу з сильним сюжетом, а й надією хоч щось змінити і чимось допомогти, Манана Окропірідзе та Петро Крижанівський створили книгу

"100% дура". Вклавши в неї емоції, приховавши між рядків послання, щось, чим можна ділитися лише пошепки і лише з людиною, яка тобі по-справжньому доріг. "100% дура", сучасна проза, з неймовірно захоплюючим сюжетом і потужної інтригуючою розв'язкою, яка нікого не залишить байдужим. Купуючи і читаючи книгу, кожна людина робить вкрай важливий і неоціненний за своєю значимістю внесок у зміну світу навколо себе та інформації, яка його наповнює, так як частина грошей від продажу творіння Манани Окропірідзе та Петра Крижанівського йдуть на благодійність, а саме для допомоги потребуючим дітям .

Від авторів:

Кожна чорна рядок, що з'являється на білому аркуші, - це нитка, що йде з серця і свідомості автора, яка прагне подолати десятки, сотні і тисячі кілометрів, щоб знайти людину, здатного увібрати кожну грань емоцій, які вона в собі несе. "100% дура" - інтригуюча повість про те, що відбувається за нашими вікнами і дверима. Драма-трилер, сюжет якої стосується людського серця, зігріваючи його такими сильними і потрібними кожному з нас емоціями.

Про авторів:

Петро Крижанівський - один з найбільш популярних молодих письменників, чия попередня книга стала бестселером і трилером номер один в Україні.

Головною відмінною рисою автора є ставка на потужний сюжет і емоції. Тільки довівши до досконалості два цих елементу, об'єднавши їх разом, можна створити щось по-справжньому захоплююче, здатне торкнутися людських сердець.

"Я дуже гордий книгою" 100% дура "і тим фактом, що створив її не один, а разом з талановитим співавтором, який додав до тексту нові зачаровують фарби, роблять твір особливим і незабутнім".

Манана Окропірідзе - дівчина з двома родинами: Україна і Грузія. Народилася в Запоріжжі, закінчила факультет журналістики Національного університету.

На початку кар'єри працювала в сфері журналістики, відчуваючи своє покликання в донесенні важливою і потрібною інформацією людям. Зараз Манана - партнер в бізнесі і людина, активно займається благодійністю.

Незважаючи на прагнення досягати все нових висот в бізнесі, Манана Окропірідзе не змогла забути про спеціальності і бажанні говорити про найважливіше. "100% дура" - художня книга, трилер-драма і її особисте послання кожному читачеві, нагадування, що по-справжньому цінне в нашому житті.

Відгуки читачів:

"Vse klevo, kniga bombey! Che eshe u vas est pochitat?" Олег Ничепорук

"Ну ви даєте хлопці, книгу проковтнула за день, але емоцій тепер на місяць. Наплакав, на переживалася, отримала масу задоволення. Спасибі Манана, спасибі Петро". Юлія Мухіна

"Дякувати авторів не мій стиль. Взяв книгу у дружини так як їй дуже сподобалося, назва скажімо так зовсім не чоловіча, але коли знайомишся з історією з історією це ставати вже не важливо. Відчуття після книги таке, ніби фільм хороший подивився. Рекомендую всім. п.с. як на мене антон поц) ". Ser6io

"Останнім часом звікла купуваті і читати книги лишь Українських авторів и лишь державною мовою, но дуже заінтрігувала назва. Думала книга щось таке жіноче, про ті Які мі з вами дівчата дурепа, но ні ... книга і історія Неймовірні, я в шоці, мені дуже -дуже сподобалося. по Перше цікаво, по одному написано гарно, по трете важліва тема, і четверте це кінцівка книги. Заради таких кінцівок Варто читати і Взагалі жити. Мабуть з'явилися дерло авторизованого якіх я готова читати російською)) Дякую-дякую- дякую ". Катря

Відгуки про 100% дура

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


100% дура відгуки

Автори книги 100% дура

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Манана Окропиридзе - девушка с двумя родинами: Украина и Грузия. Родилась в Запорожье, окончила факультет журналистики Национального университета. В начале карьеры работала в сфере журналистики,... Подробнее