Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Программирование на C для чайников

Код товару: 4503

Автор: Дэн Гукин

Видавництво: Диалектика Вильямс
Код товару: 4503
306 грн
306

16 людин додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Автор: Дэн Гукин

Видавництво: Диалектика Вильямс

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

384 стр

ISBN

978-5-907114-42-5

Формат

170х240 мм

Мова

російська

Опис книги Программирование на C для чайников

Мова C є перевіреним часом мовою програмування, що дозволяє створювати компактні і ефективно працюють програми, а дана книга містить всю необхідну інформацію для того, щоб почати програмувати, і нічого зайвого. Вона розрахована на зовсім незнайомих з програмуванням людей і викладає всі питання з нуля. Книга сповнена конкретних прикладів, які допомагають скласти шматочки різних тем в мозаїку мови програмування.

Як ісппользовать базові блоки мови С. Ви дізнаєтеся, що таке змінні, як приймати рішення в програмі, як повторно виконувати одні і ті ж дії в циклах.
Як працювати з операторами. Ви навчитеся працювати з різними операторами мови програмування С, дізнаєтеся про їхні пріоритети і про те, які бувають оператори - математичні, логічні, порівняння та інші.
Що таке масиви і покажчики. Ви дізнаєтеся, що таке масиви, як вони розташовуються в пам'яті, і як звертатися до їх елементам. Ви познайомитеся з поняттям покажчика і навчитеся використовувати покажчики в своїх програмах.
Як писати складні програми. Ви дізнаєтеся, як використовувати бібліотечні функції і як писати власні функції. Ви навчитеся створювати програми з декількох модулів, тестувати і налагоджувати їх.
Як працювати з файлами. Ви зможете не тільки виводити результати роботи на екран, але і записувати їх в файл. Ви навчитеся читати і записувати файли, а також виконувати над ними різні дії - наприклад, копіювати, видаляти або перейменовувати їх.

Основні теми книги:

синтаксис мови С
структура та складові частини програми
змінні, структури, масиви і покажчики
функції і бібліотеки
форматований введення-виведення
робота з файлами

Відгуки про Программирование на C для чайников

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Программирование на C для чайников відгуки